[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Xbox Game Pass Ultimate Deal: Score 4 Months for as Low as $2

2 Likes

Jel moguce ovo iz Srbije da se uradi?

Imam ponudu da kupim nalog gpu godinu dana za 4k, arg verovatno. Vredi li i jel jos neko tako uzima?

Pa imas temu za turski gpu. Cak i jeftinije ispada od ovoga.

1 Like

Pretpostavljam da ima i jeftinije, al ja to svakako ne mogu kupiti sam, nemam karticu niti planiram da je pravim, samo u ruci i suskavo :joy: Zanima me samo jel to prihvatljivo, dobijam ceo nalog na koriscenje.

Dok ti je taj nalog sa GP na konzoli, imas GP i na ostalim nalozima - to jest i sa ostalim nalozima mozes da igras GP igre

2 Likes

Ako je situacija takva, uzimaj. To ti radi posao. Kao sto kaze @candyman

2 Likes

Hvala vam :blush:

1 Like

kapiram jos jedna teorija zavere i bunt protiv diktature u Srbiji :roll_eyes::rofl:

[quote]=“Scalper, post:1585, topic:12714”]
nemam karticu niti planiram da je pravim[/quote]

Ne, nego je nikad nisam imao niti planiram da je pravim, prosto :blush:

1 Like

Nece nesto quote. Nebitno. Dakle, imas unosan posao pa ne planiras do kraja zivota da se bavis nekim legalnim poslom :joy: svaka cast brate ! :joy:

Verovatno ljudi ne žele benefite koji idu uz kartice :slightly_smiling_face: tesko je razumeti sa moje tacke gledista, ali svako to vidi iz svog ugla. :slightly_smiling_face:

1 Like

Ne razumem… kako placas gamepass, razne digitalne usluge… A ne kosta nista da izvadis, pet minuta, ceo zivot moras da moljakas i smaras nekoga, kupi mi ovo kupi mi ono.

1 Like

Moljakas i smaras, brate.
Danas sve imas na izvolte, sve ima svoju cenu. Kao sto sam napisao i za ovaj gpu da imam ponudu godinu dana 4k
Ovo je kao u fazonu nemas karticu, jbt jel lik realan, sve brze zavrsavas, bla bla. Jednostavno nije moj fazon, da mi je trebala ili treba napravio bi je.
Al bukvalno ovo je primer u fazonu nikad nisi devojku prevario jer danas svi varaju, a jbt brate jesi realan? Moras varati :joy:

Nista te ja ne razumem. :slight_smile:

Vidi jednostavno je zaista ako ti ne treba, nemoj ni da koristis bilo kakve usluge koje zahtevaju kartice, to je totalno ok.

Ali samo nemoj smarati ljude da koriste sopstvene kartice ako tebi nesto treba, za tim nema potrebe jer je dobijanje kartice ekstremno jednostavna procedura (u mobi banci zavrsis za 5 minuta).

Ovo za varanje ne razumem. Bas me briga da li svi varaju, to je toliko jadno i bedno da nemam reci.

Kartica je normalna stvar danas, pitanje je samo vremena kada ce kesh da totalno izadje iz upotrebe.

1 Like

Где су сад борци за права овде? :rofl:

Не дај се @Scalper не треба ти то ср***e у животу. За почетак ћеш уштедети од тих лопова за одржавање рачуна 2000 годишње.

@nikolapfc89 a sta su drugi koji koriste kartice za njegove potrebe, idioti, oni neka placaju odrzavanje a ti si pametan sto neces?

Nema to veze sa nekom borbom, ako ti ne treba budi faca i nemoj da koristis (bilo sta, kartice, javni prevoz…)

Smaracki je a i bezobrazno traziti od ljudi da obavljaju neke manuelne i trivijalne poslove za tebe.

E bas to, isto je. Kao ne valja, skupo je, a sustinski samo smaraju ljude kada im nesto treba.

Ti borci za gsp prava su jos komicniji, tuku se sa kontrolorima, citiraju zakon i prava…

Druze lupetas gluposti sad i ne zelis nesto da razumes, a to je bezobrazluk, bar se kod nas tako kaze.

Niko ne obavlja za mene te radnje ili da nekog moljakam da mi nesto kupi, jednostavo imaju ljudi koji nesto prodaju, ti mu uplatis pare i sta je tu problem? Dakle ne trpaj u usta reci koje nisam rekao, a sam si napravio film u svojoj glavi.

Banalan je primer ali eto nikad nisam imao zelju iako imam mogucnost da polazem za auto i kupim sebi, sad je neko magarac sto me vozi kolima? Ne brate, sve ima svoju cenu, svaka usluga, platio taksi ili ko god da te vozi da platis gorivo i dodatno pocastis. Problem je sto zamisljas stvari i kreiras u svojoj glavi bas glupavo, pa onda tako i prezentujes ovde sad.