[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Ja sam ti rekao da ovo radi a tvoje je da probaš to što si naumio :wink:

1 Like

Slobo jedno blic pitanja- s’obzirom da sam uzeo indisjki gpu na 8 meseci a u medjuvremenu vratio konzolu na lokaciju argentina i arg nalog, kada pozelim da koristim tih 8 meseci gpu jel dovoljno samo se presaltati na indijski nalog ili mora da se menja i lokacija??

Nije mi jasno šta želiš da produžiš opet GPU na indijskom ili ? Ako želiš da koristiš GPU sa indijskog stavi ga na home i nastavi kao i inače.Kod mene je CH nalog home a koristim američki

Istice mi argentinski gpu (39 pezosa) 8.11.2021. a imam na drugom nalogu aktiviran indijskigpu koji istice maja naredne godine. Jel cu mocis sa istog naloga da koristim taj indiski?

Da ako ti je home ili aktivan u pozadini taj indijski

1 Like

Uspeo sam danas da uradim konverziju u Ultimate uz pomoc Turskih kodova sa CDKey-sa. Ukratko prica je sledeca. Na vec napravljenom nalogu koji je USA, a naknadno prebacen na turski region je moguce aktivirati turske kodove.
Jedina mana svega je sto je to moguce uraditi samo preko browser-a telefona dok radi VPN u pozadini. Prosto preko kompa sa i bez VPNa nije bilo moguce uraditi nista ni putem browsera ni putem samog stora i xbox app-a. Sve regije su bile podesene kako valja ali uvek je bila greska da kod nije za tu regiju za koja je aktivna trenutno.

Sto se tice cene konverzije, da sam isao na WW region izaslo bi sve oko 180e, da sam isao na EU region izaslo bi oko 170e, dok konverzija putem Turskih kodova je izasla oko 114e. Sto se tice cene da sam uzeo 3 godine Ultimate direktno ne znam koliko bi gde izaslo

Tako da Forza se skida, a pretplata istice u oktobru 2024te :joy:


4 Likes

Dobices ban :smiley: salim se. Napravi temu i prebaci post tamo. Značiće.

1 Like

Hahhaha gledao sam da nigde ne stoji ID. Mada na vise mesta su i sami ljudi iz supporta ljudima rekli da preko VPN aktiviraju kodove iz drugih regija :sweat_smile: :joy:

Sad cu da napravim da imalju ljudi. Pretpostavljam da to funkcionise i za druge regije.

3 Likes

I dalje ne razumem sta znaci i kako "staviti u home":anguished:

I mene je to zbunjivalo pa sam istraživao i otkrio da može nalog da se podesi da bude home nalog na konzoli i da svi nalozi na konzoli mogu da koriste igre i usluge koje ima taj home nalog. E sad, ne znam kako je na ostalim konzolama, kod mene na XSS kada pravim nov nalog ne pita me da li je home ili nije, već ga automatski postavi kao home, tako da trenutno imam jedan US i 3 argentinska naloga za slanje giftova, svi su po defaultu home nalozi.

2 Likes

Odeš u podešavanja pa u naloge pa ima opcija my home Xbox i tu staviš taj indijski nalog

1 Like

Ja sam se pretplatio preko glavnog naloga na argentinski Game pass, tj plaćao sam gold 650din, pa sam bio u fazonu dodaću još 250 za kompletni pretplatu jer sam prestao da plaćam neke druge pretplate, tako da direktno skidanje sa kartice radi bar meni…

Apsolutno nema te opcije u settingu!

A da zamoliš nekog starijeg da ti to odradi?

Ne postoje home nalozi, postoji samo home konzola za neki nalog. Svaki nalog koji se loguje na tuđu konzolu može koristiti igre i servise naloga čija je konzola dok je logovan na tu konzolu.

Tako radi share na xboxu, ti se loguješ na drugovu home konzolu, on na tvoju, priča je stara koliko i xbox maltene.

5 Likes
2 Likes

Nije losa stvar ako nemas mogucnosti za dobrim PCjem ili konzolom. Ja porbao solidno radi u SP MS eksluzivama.

2 Likes

Palim xbox i sacekalo me neprijatno iskustvo gde mi sistem trazi lozinku. Kucam lozinku i kaze incorect. Jel neko imao slicno iskustvo?

30% playstation korisnika kad su brazilci pokrali naloge.

Probaj neki recover

resetovao sam sifru i proverio prodavnicu u :argentina: sve radi ok hvala bogu

1 Like

Imam US nalog preko kojeg nije aktiviran game pass ultimate, vec samo nekad gold live koji je istekao. Mogu li sada kupiti gold live za 36 mjeseci i onda to konvertovati u game pass ultimate za 1$?