[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Taj Lil Gator me jako podseca na A Short Hike. Isti vajb, sve je medeno i opusteno. Mada moram da kazem da mi je Hike dosadio, iako je kratak – jednostavno, treba mi neki razlog zasto se zezam po krajoliku, nije mi dovoljno sto je sve simpaticno.

ok, ima i tome izuzetak – Pikuniku sam ceo odigrao iskljucivo zato sto je sve bilo otkaceno i slatko :grin:

image

2k Drive, Top :smiley:

Ja što sam gledao gameplay, Lil Gator više vuče na humor, cute and funny i pričaš sa likovima dosta više dok je Short Hike ono čisto istraživanje ostrva.

1 Like

2 Likes

Izasao je Harold. Ocene su tu oko 70 ali who cares.

Da, izašle su recenzije još prije 3-4 dana. Igraće se svejedno.

Nije kao da je 70 niska ocena

Sa slika izgleda ko point’n’click avantura, oladio sam se momentalno. Nije taj zanr vise za mene.

1 Like

6 Likes

loot river vec odlazi? imam utisak da nije tako davno dosao na servis.

Velika je to tuga. Doduse za dobar deo nisam ni cuo ali odjednom me presece nesto kada sam video da zauvek odlaze. Kao da sa njima odlazi i deo mene, i to onaj bolji deo, plemenitiji, kulturniji, neopterecen generickim igrama visoke produkcione vrednosti.

2 Likes
7 Likes

Super, da vidimo da li su popravili igru od izlaska…

Jesu, radi u skoro fluidnih 60 fps, nema veze sa onom verzijom. Sve se moze kad se hoce.

A toliko dugo sam cekao da bude neka akcija za smesne pare. Odlicno.

Da li sa gamepass ultimate pretplatom mogu da imam gpu i na pc? Brat i ja koristimo 1 nalog, da li neometano mozemo da imamo game pass na 2 uredjaja sa jednom pretplatom?

Naravno.

Da. Game Pass Ultimate uključuje i PC Game Pass. Ja igram GP igre na obe platforme. Samo se uloguješ na nalog isti na Xbox aplikaciji. Jedino, ne vjerujem da ćete moći istovremeno da igrate jedan na PC drugi na konzoli jer je jedan nalog.

1 Like

Može da se igra istovremenom ne na konzoli i na PC-u, već na dve konzole i 10 PC-a.

Ne zajebavam se.