[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Koliko vidim direktno sa konzole.

2 Likes

Ako može sa konzole da se uzme EA Play 12m(3099 peso) + 1m GPU(6.999 peso) , konvertuje u 5m GPU onda po trenutnom kursu ako sam dobro izračunao izađe oko 268din mesečno. Povoljnije nego preko Turske


Ako je neko probao neka javi😁

1 Like

Ja sam uzeo danas preko turske 12 meseci eaplay i posle mesec gampass izaslo me 1700 din.Dobio 5 meseci gampass ultimate.
Nevidim zasto nebi radilo i preko argentine.
Sve sam kupio na konzoli.

4 Likes

A jel moram da čekam da istekne trenutna pretplata ili mogu i sad da uzmem na tu foru?

Moras da cekas kraj pretplate ili da ukines pretplatu kao ja 3 dana pre isteka i onda kupis eaplay i gamepass.
Ja sam tako uradio danas.

3 Likes

ja sam uzeo ono preko konzole da mi se skida mesecno preko kartice dok je jos bila 899 ARS i ostalo mi je toliko :smiley: ne gasim mesecnu pretplatu i cena ostaje ista.

4 Likes

Kod erdogana porasle cene. :sweat_smile:

Jesi li proverio cenu za narednu mesečnu naplatu?:grin: I meni preko Turske do sada bilo 120TL, naredna naplata ide na 209TL.

1 Like

Kejvu obrnuo igricu :sweat_smile:

Naravno da proveravam :grin:

2 Likes

Dok ne prekine predplatu ostaje kolegi @Kejvu ta promo cijena.Kod mene je 1449ars

2 Likes
1 Like

Da odgovorim sam sebi a potvrdim drugima :blush:
Na ARG store prošla konverzija EA Play 12m + GPU 1m = 5m GPU. Sve skupa izašlo 1340din a to je 268din mesečno.

Ps prethodno otkazao Turski GPU(ostalo još 7 dana do isteka) dobio refound oko 100kinte😂

3 Likes

I meni je isto stiglo.

3 Likes

Od cele liste zanima me samo STALKER 2.

https://x.com/hazzadorgamin/status/1752318866682937684?s=46&t=0dk2SkP4ZHqzThKNo-pOpQ

2 Likes

oho, lepo ako bude –

merkam i Dead Space remake, al zaglavio sam potpuno s BG3 i RDR2.

2 Likes