[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Ja ne znam, meni je 5 jedna od najboljih igara ikada. Bukvalno bih sad mogao opet da je pokrenem i predjem. 4 ili 5 put, vise ni ne znam.

4 Likes

Ja jednom godisnje obrnem peticu na 100% complete

4 Likes
2 Likes

Pričaju na Redditu da je konverzija 1:1 zavrŔena:

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/14sidb8/psa_11_gold_to_gpu_seems_to_be_gone/?utm_source=share&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_term=1&utm_content=2

Juče je radila :grin:
Odradio drugaru TR 3 meseca Live Gold + GPU, 4 meseca izaŔlo 500 din, po danaŔnjim cenama izadje 1330 :grin:

:frowning: dugo je i trajalo

U USA vratili prvi mesec za 1$, verovatno ima i u drugim regionima.

1 Like

Ma ostajem na Turskoj, mesečna pretplata. Neću propasti za 480-500din mesečno :slight_smile:

1 Like

Mesec dana preko argentine malo jače od 350 dinara. Pre neki dan konvertovao 3 meseca golda u GP.

@euphrates Propadanje je neumitno usled kumulativnog propadajuceg efekta. Fast forward 20 godina razlika ce iznositi oko 1000e ili uz projektovanu godisnju stopu inflacije od oko 8-10%, blize 2000e. Moze se zamisliti 14.895 scenarija propasti usled nedostatka 2000e, a propadanje moze da zakaci i veliki broj ljudi na planeti usled butterfly efekta, izazivajuci desetine scenarija globalne katastrofe izumiranja covecanstva. Sanse za to su veoma male.

Samo Ŕto viŔe nije 1:1 konverzija i to su promenili sa cenama. Svakako TR je i dalje najpovoljnija varijanta, 500 din mesečno po trenutnom kursu.

Pa imao sam gold do septembra a sada imam gpu do oktobra. Meni izgleda kao da sam dobio i mesec dana gratis :thinking:. Nisam nikada radio konverziju pa možda to neŔto utiče.

Vidi moj prethodni post, prekljuce sam ja odradio 3+1, od juce je po novom i sa cenama i sa konverzijom.

1 Like

5 Likes

U, Maquette me interesuje da probam. Celeste odavno odigrao, a SS me odavno ne zanima. Ostatak ne prepoznajem, al imacu ih u vidu ako ispadne da su dobri.

edit ā€“ ok vidim da Toem dosta hvale, a i Venbu mozda vredi probati.

1 Like

Ja bih mozda probao Wandering Village za PC. :thinking:

Strasno me raduje sto su sve + PC.

Meni je Celeste bio too much.

Da nisu možda odustali?:grin: Danas, automatska obnova, ocekivao sam po novoj ceni.:thinking:


:relieved:

1 Like