[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Mislio na dvojku. Super je sto ima dosta igara, ali bih voleo da bude pravilo za sve. Pusta mastanja, zaboravite. :slight_smile:

1 Like

Jel postoji mogucnost da aktiviram game pass na PCu ukoliko nemam xbox?

Naravno, moĆŸeĆĄ regularno da kupiĆĄ PC Game Pass, ili da potraĆŸiĆĄ na nekim sajtovima (g2a, CDKeys
) kodove, pa da ih aktiviraĆĄ putem Microsoft Redeem sajta.

2 Likes

Svako ima svoj pristup

Ja oću, ali boli.

Pocinjem sve vise da cenim gamespas jer je moja Steam biblioteka nakon decenijske apstinencije od PC-ja potpuno prazna. Cini mi se da ima na stotine igara u ponudi za PC, od kojih solidan broj i AAA igara. Jedva cekam da se i Diablo preseli u gamespas, da ne kupujem duplo za PC.

Btw, trebalo bi promeniti naslov.

1 Like

Inace, probajte Bookwalker - nije bas Disco Elysium kvalitet naracije, ali je fantasticna premisa ulazaka u knjige i resavanja zagonetki. Izvedba unutar knjiga je izometrijska, a u realnosti je first person. Komentari na steamu su, naravno, izrazito pozitivni, zvanicnih review-ova jos nema, zaista sjajna mala gamepass igra.

2 Likes

Kad nastupi poskupljenje onda i naslov da se prilagodi

Da, ok. Sad, kad neko dodje na forum i pogleda naslov, mozda ce odluciti da ovo ne radi jer kosta 15 - 17e mesecno i nece ni da cita kroz 5.000 postova.

Trebalo bi ubaciti prvo korigovanu USA cenu a onda i najnizu cenu pretplate u naslov a to je za domaceg korisnika Turska. Ima posebna tema za to (znam), i znam da kurs ko blesav varira ali mozda s vremena na vreme da se apdejtuje.

Ljudi u Srbiji su jako needukovani, cak i prodavci u velikim shopovima.

Kad bi znali da za 5e mesecno imaju 500 igara mislim da bi dosta gamera u Srbiji pohrlilo da kupi Xbox konzolu.

3 Likes

Ne samo u Srbiji već globalno.

I onda bi naơli način da to zakrpe i viơe ne bi bilo 5e. :roll_eyes:

Bolje je ovako. :grin:

1 Like

3 Likes

O boze gta5 nesretni – onoliko sam hteo da mi se igra svidi, al nikad nije islo. Uvek mi dosade misije pre ili kasnije. Mozda mu dam sansu opet.

2 Likes

Ja sam ga nedavno odigrao, ali samo toliko. Zavrsio poslednju misiju, ugasio i nisam se nijednom vratio.
Bas mi je meh ceo taj fazon nju ejdz posprdacine svih i svega, mislim da bi mi tako bilo i da sam je igrao 2013. godine. Na stranu to sto igra lepo radi i lepo izgleda, za mene nema to nesto sto bi me drzalo. San Andreas je igra i po za V, sve i da zauvek ostane u 480p.

Gta 5 u gamepassu = Gta 6 najava stize :joy::joy:

7 Likes

Ako se ne varam, ovo je treći put da vraćaju GTA 5 u GP


2 Likes

Navodno sada GTA dolazi uz next gen update, a takođe će biti i stara verzija za sve one koji su joơ na Xbox One.

A ako mi vjerujete ja nijedan GTA u ĆŸivotu nisam preĆĄao do kraja. Igrao sam davno dvojku, trojku, Vice City i San Andreas ali nisam zavrĆĄio. Četvorku i peticu nikad ni probao nisam. Peticuni probao čak ni kada su je dali free na Epic Games. MoĆŸda sad konačno probam ali male su ĆĄanse.

1 Like

Jedan od komentara

God this game, came out, when my kid was born, now I’m out down the pub with him. Ha

3 Likes

Ako tako ponekad vracaju igre u GP, nadam se da ce jednom i Desperados 3 opet doci na red
 Zasad jedina gamepass igra koju sam ‘izgubio’ na pola prelaska, da kucnem o drvo.

Kad uzmem da igram stosatne igretine poput Fallouta 4, blago stresiram kako vreme otice za druge igre u mom GP backlogu.

1 Like

Ja sam uĆŸivao uz gta 5. San Andreas isto ali San Andreas smo prelazili uglavnom sa ĆĄiframa itd jer smo bili klinci pa je ovo prvi gta koji sam baĆĄ prelazio na suvo. :joy: Započinjem misiju i bukvalno ne znam ĆĄta me čeka, ima apsolutno svega :heart_eyes::ok_hand: Plus su likovi ekstremno zabavni i drĆŸe paĆŸnju. Pogotovo neke sporedne budale :joy:

2 Likes