[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Ja ni ne shvatam poentu review. Sve neka proseravanja, iznosenja licnog misljenja i vidjenja, da bi neko random tamo meni napisao sta valja a sta ne.

2 Likes

Nisam toliko dugo tu pa ne znam. Vidio sam da se prepucavate ali nije toliko strašno kao ovo. Osim toga,to i jeste više za foruma nego za sajt poput metacritic.

Najgore je što ljudi iznose mišljenje a da nešto nisu ni igrali :joy:

1 Like

Pa dobro, neki pogledaju kraj na YT :joy:

Pogledaš, kao da si prešao i onda se vratiš na Tetris i Vampire Survivors :joy:

I od toga praviš Goty kad bolje nemaš :joy:

@yolixeya problem je isti ovde, tu gde si našao opise, na svakom forumu, ljudi previše ozbiljno shvataju jebene konzole i igre, kao da je to najbtnija stvar u životu, a obična budalaština koja treba da služi za razonodu, ništa više.

4 Likes

Će popaseš diCiplinsku :joy:

Sreća niko neće biti linčovan

Po meni nije problem kako shvataju igre, nego lojalnost konzolama odnosno kompanijama. To je ono što ih hrani.

1 Like

Imaš tako nekih na forumu što nameću svima svoje mišljenje i ako je fan određene igre ona je 10/10 iako je nije ni igrao a usput je pročitao na internetu da je nešto neponovljivo i nikad do sad viđeno

1 Like

Vidiš Slobo kako si se prepoznao :joy:

1 Like

Ja vidim poentu, ali ne za te random likove koji nemaju integritet koji moraju da sačuvaju pa onda im je lako da se upuste u review bombing kao gore na slici. Ali npr. pratim neke likove, slušam podkaste, ima ljudi čije mišljenje poštujem pa bih npr. probao igru koja mi se na oko ne sviđa a taj lik koga poštujem napiše dobru recenziju. Naravno da ću na kraju da formiram svoje mišljenje ali recenzija može da me povuče da dam nečemu šansu ili da mi da drugačiju perspektivu.

2 Likes

Iskreno preteruješ ja sve brendove podjednako crnim a ti neke konstantno favorizuješ

Hahah, dobar vic, Moto, Alfa, TCL, Xbox su sada ljuti :joy:

Kad si ti bilo koju kritiku napisao na račun brendova koje posjeduješ.Ja to stalno radim i nađi nekog drugog za svoje komplekse

Ti kritikujes gore navedene brendove? Haha, još jedan dobar vic :joy:. Možda alfu kada kacis one glupave meme, inače ostalo ne dao Bog. A bolje da ne krećemo o kompleksima :joy:

1 Like

Jednostavno prođi me ako nemaš ništa konkretno,tvoji postovi na moj račun prelaze granicu dobrog ukusa.Evo kako izgleda kada armija fanbojeva radi punom parom

Žali se saborcu Robotu da ti kršim ljudska prava na forumu, možda me i banuje preko veze :joy:

1 Like

Slobo odradi profi jedan RAGNAROK :grin::grin:

Zanimljivo danas na forumu :grin:

2 Likes