[MT] Xbox Game Pass / 250+ igara / $9.99 - $14.99 Ultimate Xbox+PC

Kako stvari stoje izgleda da nece da ga peglaju. Izasao juce patch ali nista sto se tice optimizacije i performansi nije uradjeno.

Ne znam da li je prava tema za ovo, praštajte i prebacujte.
Elem, ono što većinu ovde zanima je TR i ARG

ARG 900> 1450
TR 45> 121
Poskupljuje u julu.

https://twitter.com/tomwarren/status/1671564903692238850?t=W-WXedZ3RLPI_NThcUlffA&s=19

3 Likes

Zato su kodovi najbolji. Mene izlazi za 15 meseci oko 300 din/mesec.

1 Like

3x skuplja Turska. :pleading_face:

1 Like

Ali i dalje smešno jeftino.

4 Likes

Ja sam poslednji put odradio 3 meseca live gold preko konzole pa GPU, mrzelo me da se bakćem sa kodovima a i da vidim radi li :grin:
Tako da u septembru idemo opet isti krug ili zveknem kodove ako me ne bude mrzelo :sweat_smile:

3 Likes

Pitanje je i koliko će još dugo raditi 1:1 konverzija.

60e godisnje. Ne bih bas rekao smesno, ali jeste stvarno dobar deal i dalje - doduse, zavisi od kursa lire i inflacije u TR. Moze na kraju opet ispasti 2e, efektivno, a moze i skuplje.

U svakom slucaju, nece niko propasti za 5e mesecno, sigurno.

2 Likes

Pa budući da je jedna AAA igra danas lagano 70€, ovo je prejeftino.

Samo Starfield će isplatiti celu godišnju pretplatu.

2 Likes

Uvek postoji opcija deljenja pretplate na dva člana, što opet dodje smešno, mada je s obzirom na cenu bespotrebno. Pakla pljuga i Sprite 1.5l :grin:

2 Likes

Pa, jeste. Ko nema druga da podeli i 300 dinara za hobi, verovatno ima ozbiljnijih problema u zivotu od igara.

2 Likes

Godinama pored TR i ARG ljudi i zaboravili na share :joy:

Dobro, tesim se da poskupljenje gamepassa nije strasno. Pretpostavljam da ce izaci oko 4-5 kanadskih. Nego vec se osecam ko budala jer imam utisak da jedini ovde placam punu godisnju pretplatu. Tipa ja i mozda jos dvojica. :sob:

A realno, šta je 12-15€|$ .

2 Likes

Pa vama nije moguce da placate preko Turske i Argentine, ako se ne varam, jer imate zvanicne Xbox store-ove u zemljama gde su vam izdate kartice, tako da tu i nema neke mnogo pametnije opcije sem gold konverzije.

5 Likes

Nisi jedini :grimacing:

1 Like

Eto, sada ste svi na broju :grin:

1 Like

Čim sam vidio ovdje 15 komentara znao sam da se nešto desilo. :grinning:
Dobra stvar je što još uvijek imam 2 godine i kusur pretplate obezbjeđene. Ispade dobro što sam uradio to preko kodova, umjesto da mi skida svakog mjeseca.

A ono, nije iznenađenje, pominjali su da će cijene ići gore, mnogi su predviđali da će to biti pred Starfield i ispostavilo se tačno.

3 Likes

Ocekuje se uskoro da se zavrsi akvizicija AB-a, bice tu jakih naslova u pretplati (Diablo, CoD). Generalno, kvalitet usluge je malo opao u odnosu na inicijalnu ambiciju (da bude Netflix for games), ali gomila studija sa igrama koje su u razvoju uskoro ce krenuti da isporucuju.

Drugo, nije mnogo poskupeo efrektivno gamepass, regularna cena je visa za 2$. Samo se prilagodjava inflaciji na odredjenim trzistima, sto je i logicno jer imamo ogromnu inflaciju u ARG i TUR, ista stvar se desava i sa igrama na store-u.