{MT} Overwatch

Hahah, nemam reči

Koliko treba da budeš lud, pa da trošiš vreme u uvežbavanja ovakvih stvari.
Da me pogrešno ne razumete, sve je ovo fantastika, ali ja jednostavno to ne mogu da shvatim sa mojim dnevnim rasporedom. Kada vremena za igru ima na kašičicu, uvežbati i “na kraj sela žuta kuća” u ovakvom stilu, žvuči nerealno :slight_smile:

1 Like

3 Likes

Juče vidim update od 8GB. Skinem, pokrenem, wow… znam da nisam igrao par dana, kad ono slika oštrija, fps još podmazanije, rekoh ili se tripijuem ili nešto nije u redu. Jutros vidim o čemu se radi.

Probaću kasnije ostale modove, ne znam koji je po defaultu uključen, ali ovo je prelepo iznenađenje.

1 Like

Odigrao nekoliko partija na 120hz (iskreno nemam pojma da li moj tv to uopšte podržava lol) i mogu reći da su uradili sjajan posao. Što veći fps bolji, gameplay.

2 Likes

Probao sam i ja sinoc,igra klizi kao po loju…

1 Like
2 Likes

Odigrao par comp mečeva. Realno, nemaš pojma ko je sa koje platforme i to je cool. Najbitnije: jako brz matchmaking. I grupni text chat je super opcija.

Kada sam igrao deathmatch, tu se već vidi kada uleti PC raja, svi pomremo :rofl:.

1 Like

Odigrao dve partije i prvo sto ljudi pitaju u chatu je da li ima PC igraca :rofl:

Cek zar ne bese kontroler isto tako dobar kao i m+k? :woman_facepalming:

Zavisi od igre npr Cod WarZone ima ludacki aimassist koji moze pokopati m/k

Za Comp lepo piše tokom matchmakinga da su samo konzolni igrači u opticaju. Za ostale modove to može da se promeni, ali u Comp nikad neće biti PC igrači pomešani sa konzolnim.

Instalirao igru juče ponovo posle jedno 2 godine.

Sa obzirom da je 6 godina stara, po gameplayu se dobro drži, grafički i ne baš.

Skroz sam zaboravio da igra nudi 1440p 120fps, što je sjajno. 4K 60 nisam isprobao možda bi slika bila malo oštrija. Ali mislim da je dolazeći OW2 pravo grafičko osveženje.

Nemam pojma koji heroji su meta i koje uopšte ne vredi koristiti. Problem mi je bio što je većina heroja sa kojim želim da igram DPS, a mora klasa da se izabere pre nego što se traži partija. Otprilike 10 minuta, nekada malo više mi je trebalo da nadje partiju gde mogu kao DPS heroj da igram, što je ludilo. Ima i neki priority pass??? Gde pretpostavljam ako im nešto platim onda ne moram toliko da čekam, što mi zvuči kao lopovluk. Ne znam, možda sam nešto prevideo. Igrao sam na kraju kao healer/support, jer mi se nije čekalo 10 minuta za svaku partiju koje se relativno brzo završe.

Što je najgore sada mi se baš igra ponovo ali me ono čekanje malo izludjuje. Vidim da motivišu ljude da igraju kao Support/Tenk tako što daji loot boxove i slično. Mislim razumljivo je pošto kontam da većina želi dps heroja da igra jer je najzabavnije.

Doomfist mi solidno leži, inače ubedljivo sam najbolji sa Pharah, gde dolazi moj stari Quake 3 Arena know-how do izražaja. :wink: Posle nje i dalje Bastion i Wrecking Ball pacov mi najbolje leže.

Vidim da je cross play samo konzola, ili sam ja tako protumačio, jer stoji “console-pool” kada traži partiju. Eh da, to je malo bzvze što ima Cross-Play opcija u opcijama, ali da bi se isključilo mora kao Battlefield ranije u Xbox System opcijama za celu konzolu da isključim.

Meta je dosta labava jer je igra najbalansiranija do sada. Mada hitscan dps >>> projectile dps je bolji izbor.

Ako uključiš ono Flex, skroz desni izbor kada biraš klasu onda ćeš mahom završiti kao tank ili support ali ćeš dobiti Priority pass za svaku pobedu, pa to upotrebiš za DPS Queue.

Takođe imaš i Open Queue gde igraš šta god želiš i klase nisu zakucane.

Nemoj gasiti crossplay, jer će ti matcmaking biti noćna mora. Crossplay sa PC je u svim modovima osim u Competition.

1 Like

Ovo sam nekako totalno prevideo. Probaću.

1 Like

Novi support heroj

Ima dosta interesantnih mogućnosti i njen ultimate može u poslednjem trenutku preokrenuti tok igre. Jedino imam osećaj da bih bio smotan za nju, kao što mi Moira ne leži.

anime stil, ona je moja :slightly_smiling_face: .
Jos malooo…

2 Likes