{MT} Kingdoms Of Amalur: The Reckoning

[size=“5”]Kingdoms Of Amalur: The Reckoning[/size]

Izdavač : EA Games
Developer: 38 Studios, Big Huge Games
Žanr: RPG
Platforma: Xbox 360, PS3, PC
Izlazi: 7. februar 2012

Todd McFarlane (tvorac Spawn-a), R.A. Salvatore (bestselling pisac dela Forgotten realms, Dungeons & Dragons) u sklopu njihovog studija 38 Studios i u saradnji sa velikim imenom Ken Rolston (tvorac Morrowind-a i Oblivion-a), nam sledeće jeseni donose novi rpg pod nazivom Kingdoms Of Amalur: The Reckoning

R.A Salvatore je napisao priču u igru, stvorio svet, čak je napisao i istoriju sveta dugu 10.000 godina. Todd McFarlane je tu da bi osmislio vizuelni deo igre a verovati umeću vidjenom u Spawn-u, očekuje nas nešto totalno drugačije, a sve će to gejmplejski ličiti na Elder Scrolls. Što znači da nas očekuje veliki Open World RPG sa epskom pričom koja lako može da se pretoči u film ili roman.

Više detalja sem par screenshotova i jednog CGI trejlera nema, ali čim se nešto pojavi vezano za ovu obećavajuću igru, update-ovaću post

Igra izlazi 7.februara 2012 za PS3, PC i nama drag Xbox360,

Trejler:

Screenshotovi:

E ovako nesto nam je potrebano(a ne Arcania),jedan epski RPG kao sto je bio Oblivion ili Gothic 2,nadam se da nece nesto uprskati.

Ufff, ovako se nesto ceka :tap:

Sve igre kao Elder scrolls su dobrodosle, a meni je dobra vest sto na igri radi i Rolston, covek zna da napravi dobru igru.

Screen shot-ovi mi jako dobro izgledaju, dok mi trailer sa bockanjem kostura malo sturo izgleda, ali sam siguran da ce sve biti odlicno odradjeno na kraju :slight_smile:

Objavljen prvi Gameplay trailer. Kako ce ovo biti dobroooo…

Art mi se dopada, ali sto ovoliko bloom-a… Oslepecemo!

Ako izadje ove godine mozda se cak i umesa i u izbor igre godine,ali na traileru pise 2012,steta ako ne izadje ove godine,ali sta je tu je.

E ovo je trebao da bude rise of argonautc a ne ono đubre.
Ovo će biti ekstra.

Fuck my life ako ovo nece biti jedan od najboljih RPG-jeva ikad. Takav balans gameplay-a i open world RPG-ja nisam video nikad. Skyrim beware, a dotad pogledajte 5 minute gameplay, ovo je must see !!!

Stvarno deluje dobro, videcemo sta ce ispasti od svega.

jednostavno fantasticno !

Kingdoms of Amalur: Reckoning PAX East 2011 Live Demo:

Izgleda jako zanimljivo.:D:D:D

igra je pomerena za 7.februar 2012 US, 12 februar Europe. S obzirom na poplavu dobrih igara u novembru a takodje i izlazak glavne konkurencije (skyrim), ovo je najverovatnije najpametnijipotez. ali ipak dammit !!!

Rpg sa Hack and Slash stilom borbe,vrlo zanimljivo.

Mada ni februar nije toliko prazan ima i tada tzv AAA naslova koji izlaze

sto vise znam o ovoj igri sve mi se vise svidja! necu se usuditi da je poredim sa elder scrolls serijalom posto sam veliki fan iste, ali mislim da ce ovo biti veliki hit kad izadje! februar ce reci svoje :slight_smile:

ja ne znam kako vama, ali meni od pocetka ova igra ne da obecava, nego me interesuje 6 puta vise nego Skyrim. ne znam ni sam zasto ali eto. a izgleda da nisam jedini kome se ova igra svidja i koji ceka ovu igru. ako vam engleski jezik ne predstavlja probelm, bacite oko na ovaj clanak

Losing Myself to Kingdoms of Amalur: Reckoning - Xbox 360 Preview at IGN

Nisi jedini. Sto rece covek sto vise saznajem o igri sve mi se vise svidja. A sto se tice Skyrim mislim da je igra samo marketinski prenaduvana radi prodaje.

nije sigurno, ali to ce biti jos jedan oblivion, malo bolji doduse. ovo je nesto novo ipak