{MT} Halo: Reach | Xbox One | PC

Izdavač: Microsoft
Developer: 343i / Bungie

Halo: Reach je igra smeštena neposredno pred dešavanja u Halo: Combat Evolved i prati putovanje novopridošlog Spartan vojnika koji se uključuje u Noble Team, sa zadatkom da istraže komunikacionu bazu nakon što je svaki kontakt sa njom prestao.

Meni je trenutno na 66%. Skida se baaaaas sporo, mogao sam do sada zavrsiti fakultet u Kragujevcu.
Inace, citam na gafu da PC verzija ima problema sa zvukom i nekim grafickim podesavanjima, but who cares.

Imam uredno kupljenu igru Halo MCC na MS Storu za XO. Krenuo da apdejtuje zbog Halo Reach i ujedno mi nudi da kroz game pass kupim Halo MCC povoljnije, za 31 i nesto dolara!? Sta se tu desava? :frowning:

Oglasi ponekad iskaču nevezano za to da li neku igru poseduješ ili ne. Ja sam pretplaćen na Xbox Game Pass Ultimate a i dalje dobijam ponude da se pretplatim. Čak i da slučajno klikneš da kupiš ne bi mogao jer je već ‘Owned’.

Toliko o tome da je Halo mrtva franšiza… Još kad dođe naredne godine ostatak MCC a na jesen Halo Infinite :heart:

Sto ljudi kazu drugi Golden age za Halo poceo juce… Prvi je bio 2004-2011

Ne kontam šta je tu bilo šta tužno?

Pa mnogi kažu da je “propast” Halo serijala krenula upravo sa Halo: Reach of voljenog Bungiea, gde su odustali od klasičnog Halo multija i krenuli da mudruju. 343i je nastavio sa Halo 4 gde je Reach stao i shvatili da to nije put. Zbog toga je Halo 5 najboljli multiplayer Halo ikada, sa gomilom modova i podrškom koja je trajala do prošle godine.

343i je izdao anniversary za Halo 1 i Halo 2 koja su super izdanja, stoje iza Halo Wars 2. MCC je bio katastrofa u multiplayeru, ali nisu odustali od projekta i to je sve sada ispravljeno, + rade portove za PC, što je velik posao.

A Halo zajednica je jedna od najgorih na planeti, jer svi imaju svoje uvaženo mišljenje kako Halo treba da izgleda i kako da se igra, i dovoljno je malo odstupiti da bi se svi sručili sa kritikama. Pahuljice.

1 Like

Ocigledno nisi bio na Fifa EA forumu :slight_smile:

1 Like

Ja kod Halo najviše volim kampanju a kada igram multi, meni je svejedno, nemam neko posebno iskustvo ili mišljenje. U Halo 5 sam najviše igrao Warzone i to mi je bilo super. Halo 3 multi je isto bio zabavan.

Ne znam šta tačno kažu na ovom forumu, čitam i strane, dosta ljudi stavlja H5 na prvo mesto po gejmpleju, ali ne toliko po mapama. Skapirao sam da niko nije baš lud za Reach multijem.

Ljudi su očajni za Halom na PCu pre svega.

Zavrsio solo legendary prelazak, stvarno dobra kampanja. Svaki out kada prelazim sve mi je bolja, iako mi je na prvi prelazak bila malo nekoherentna. Ko nije presao, definitivno preporucujem.

1 Like

oce neko mp ili ff vcrs?

Neverovatno koliko igra i posle 10 godina lepo izgleda sa odličnim kontrolama.

Igra za manje od tri dana prodata u preko milion primeraka, samo na Steamu.

oko 2 mil* samo na steamu. Sta li ce biti kad izadje Halo 2? A za 3 ne smem ni da zamislim. Pc igraci to najvise cekaju