MT: God of War

Combat je vrhunski , komboa koliko hoces. Na normal mi je taman dovoljno izazovno, a da se opet osecas kao badass.

U slucaju da nasi neartikulisani hvalospevi nisu nekoga ubedili, ovaj video dobro sumira zasto je GoW jedan od znacajnijih naslova za PS4.

1 Like

Nekoliko custom videa napravljenih od strane Santa Monice da proslave uspeh igre :smiley:

4 Likes

Ahahaha, predobro.

1 Like

Eto, sada Kori moze na miru da obrise suze radosnice i da se posveti sledecem 5-godisnjem projektu. Vise od uspeha igre, raduje me da je uspeo proof of concept koji je dokazao celoj industriji da se mukotrpan i skup razvoj AAA singl plejer igara isplati i da postoji jedna ogromna baza gejmera kojima je vise muka od multiplejera, lootboxova, fremium battle royala i svega onoga sto Djoka voli :smiley:

5 Likes

Ovo je oficijalna slika obrijanog Kratosa. A joj ala je ruzan :rofl::scream:

pa brada je definitivno pun pogodak

Meni cudno sto uopste iko vise pravi takve igre, pravo da ti kazem. Kolicina para i talenta (i vremena!) potrebnih da se sklopi igra poput ove je toliko ogromna da potpuno razumem zasto vecina developera pokusa nesto malo lakse, a isplativije.

Nisam ekonomista, al ne bi me cudilo da kad saberes koliko je kostalo da se GoW napravi vs koliko ce zaraditi, racunica ispadne mnogo manje impresivna nego za neku battle royalle zezalicu. Fortnite i Pubg verovatno obrcu milione dolara mesecno, svakog meseca, a nisu zahtevali ni desetinu truda koji je ulozen u jedan GoW ili Uncharted.

EDIT: al kud mu i obrve obrijase…

Ovako nesto je Sony trebalo da napravi

Svaki dan izbacuju po jedan dodatni update, a da nisam primetio ni jedan bag u igri do sada - sta uopste ispravljaju? Danas je izasao 1.17, sutra ce verovatno 1.18…

1 Like

Mozda kad bi mu skinuli crnu senku oko ociju i eventualno dodali po neku obrvu… :laughing:

Edit: Sad videh da je i Noodle napisao ovo za obrve :smile:

Zavrsio. Ne smem nista vise da kazem. :smiley: Osim da ima tona end-game contenta.

1 Like


1 Like

Daće mi kolega za koju nedelju njegov PS4 Pro da odigram GoW. Jedva čekam, mada pre ima još jedan kolega na waiting listi :slight_smile:. Ali žali bože kako lik priča o igri, te ga smara lore, te zašto mora da se leveluje, te zašto mora da kupuje upgrades i items, aaargh, aman! Pri tome je jedan od onih koji cene dobru priču i grafiku, ne kontam što se uopšte buni. Kako god, javim kad mi šape dopadnu igre.

3 Likes

Uh bas ti zavidim posto znam kakav si TV nabavio :grinning:

Joj da, niko od mojih u firmi još nije video igru u svoj lepoti.

Uh, ima da uzivas. Pokusaj nekako da se docepas i Uncharteda 4.

I Horizon obavezno…

Pa nece vratiti coveku konzolu 2 godine :joy:

1 Like

Bukvalno. Vreme koje imam na raspolaganju više i ne dozvoljava. Ima on UC4. Možda mu kupim Horizon da mu se zahvalim :).