{MT} Deathloop

Izgleda da su Arkane uboli kako treba i da veliki broj recenzija to pokazuje :). Jako mi je drago zbog studija :heart_eyes_cat:.

3 Likes

Ništa ne kupujem u preorder-u na osnovu ocena posle Cyberpunk-a. :rofl:

3 Likes

Ocekivao sam visoke ocene. Kritika voli Arcane, gameplay preview je izgledao bas dobro, utisci na osnovu kopija koje vec nekoliko dana cirkulisu u divljini su bili pozitivni. Danas odradio brzinski preorder na razmeni, ostaje samo da skinem kada se vratim kuci. Jedna jedina tema je bila sa share grupom otvorena, stvarno neverovatno.

1 Like

2 Likes

Ja koji pojma nemam koju igru je radio Arcane jer drugi put cujem za ovog developera

4 Likes

Dishonored 1 i 2, Prey

4 Likes

Hteo ja napisati, ali opet bih dobio Vucic etiketu. :rofl:

2 Likes

bolje ti je da cutis 577 :rofl:

Ah first person igre. Zato i ne znam :joy:

Ovo bi po nekoj logici trebalo doci i na xbox, a time i na game pass.

1 Like

Trebalo bi, ali ne pre septembra 2022, jer je do tada console exclusive za PS5.

1 Like

577? :rofl:

necu vise u of topik :joy:

1 Like

Ali sto brat prica kineski. :rofl:

1 Like

Za Dishonored 2 čekam fps boost da ga završim. Prey isto.

1 Like

Sve sam ih religiozno prešao vise puta, skoro opet zavrteh Dishonored 1, da odradim ghost + clean hands + mostly human prelazak igre.
Ne znam jesi li u Dishonored 2 stigao do Clockwork mansion nivoa, ako nisi čeka te remek delo kad je u pitanju lvl dizajn

@Akiris ako voliš Deus Ex igre ovi naslovi su “a must”

1 Like

Goty? :thinking:

3D Metroidvania sa primesama roguelike-a, deluje kao zanimljiva kombinacija. Uopste nisam imao interesovanja prema igri ali posle pogledanog review-a se ta slika drasticno promenila. :rofl:Mogao bi neke utiske da podelis kada dodjes do naloga. :smiley:

1 Like

Pa jesam dosao, ko sto rekoh, samo da se otkljuca sutra.

Metroidvania i Roguelike su dve stvari koje ne podnosim, pa de jos i kombinacija, tako sa se nadam da nije ni nalik tim uzasnim, anti-zabavnim konceptima. :slight_smile:

Ali, vidim i ja da postoje neke slicnosti… :unamused:

1 Like