{MT} Dead Island

Datum izaska: 9. septembar 2011

Platforme:

Dead Island kombinuje first person akciju sa velikim fokusom na blisku borbu, razvoj lika sa kojim igrate i unapređivanje (customization) velikog broja različitog oružja. Sve ove karakteristike gejmpleja su predstavljene kroz mračnu priču inspirisanu zombie filmovima sa turobnom i gnusnom kampanjom koju možete igrati u co-op modu sa još tri igrača (dakle, četiri ukupno).

Horde različitih tipova zombija su raštrkane po tropskom ostrvu, namenjenom elitnom turizmu, a uspešnost kampanje zavisi od ispunjenja velikog broja misija i zadataka. Vatreno oružje i municija su veoma teški za nalaženje i malo ih ima, te je na igraču da koristi sve što mu dopadne ruku kako bi uspeo da savlada zombije koji vrebaju iza svakog ćoška. Zbog toga, manje očekujte Left 4 Dead a više Dead Rising arsenal koji vam je na raspolaganju.

Šta sve Dead Island nudi?

• first-person melee combat
  • 4 igrača co-op
  • unapređenje i modifikovanje oružja
  • open world na temu tropskog ostrva
  • RPG elemente za razvoj karaktera
  • horde i horde odvratnih zombija!!!

Co-op:
Local Co-Op: ** Ne**
Broj igrača offline: 0 igrača
Online Co-Op: Da
Broj igrača Online: 4 igrača
LAN / System Link: Da
Broj igrača preko LAN / System linka: 4 igrača
Splitscreen: Ne
Drop-In / Drop-Out: Da

Screenshots:

Videos:

**
Stare teme posvećene igri na forumu:**
http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/1999-dead-island.html
**
Ovo je zvaničan thread za sve buduće diskusije i informacije o ovoj igri. **

Nesto se igra izgleda nije proslavila? Na gamespotu dobila ocenu 7…

Igra lepo izgleda ali meni su se ogadili zombiji poceli su da stancaju ovakve igre i to bar da je neka interesantna prica,mislim da bi makar malo okultnog ili vudu pozadine bilo mnogo privlacnije nego “originalna” misteriozna ekspanzija nekog virusa :slight_smile: kao jedno vreme kada su se vodili geslom kad ne znas sta ces napravi ww2 pucacinu

pa da. kad ne znas sta napravis WW2 pucacinu, ili pucacinu sa zombijima, a kad BAS ne znas sta napravis WW2 pucacinu sa zombijima, i zgrnes milijarde na tome.

moz’ biti zabavna u multipleju, u lepom secanju mi je ostao kad smo onomad igrali LFD… s druge strane, jel smo uopste i probali ovaj zadnji dead rising? mislim da su se ljudi malo zasitili svega toga, i da su zombiji samo nacin da ustedite AI programer-sate.

Nek’ im je sa srecom sa prodajom ove igre, ja licno ovakav crap od igre ne bih nikada ni ubacio u svoju konzolu a kamoli potrosio i minut na nju… samo neka oni shtede…

Dead Island u abgx bazi 12 wave!!! malo su uranili sa verifikacijom ako je datum izlaska 9 septembar!!!oprez!!!

Pojavio se Dead Island XBOX360 RF XGD2 format koji moze da se igra na 1.90 i 1.91

Neznam vrijedi li ovo i za verziju za konzole, ali nije dobro -> Velika greška u Deep Silveru :: Vijesti @ Games Master by Bug Online

FAIL! Hah ne verujem… Ovo je izgleda sa komp samo…

Danas se pojavila i verzija koja nije u XGD3 formatu,ali bez obzira ne znam da li je vredi igrati?

videcemo za par sati sad mi se jos uvek skida zrtvovacu cu disk zarad naroda al sumnjam da ce da radi posto nisam ubacio ovaj poslednji firmware:woot:

Well, ja ću se okušati, volim zombie tematiku i od L4D2 nisam makljao žive mrtvace kako treba :smiley: (preskočio sam Dead Rising 2).

Ja sam sinoć pogledao nekoliko klipova po YouTube-u i najverovatnije odustao od ove igre… Za razliku od Robotnjika, ja nikada nisam voleo zombi fazon, (prokleti bili što su ih ubacili i u Crackdown II) pa ne vidim nešto “sebe” kako mlataram veslom po plaži!

skinuo sam al je wawe 12 neznam kako da kopiram ovo iz abgxa da vidite sve mi je zeleno sem verifikacije da je vredi rezati::::::???
:ju:
Nerezao sam trazi update tako da nista do novog firmwarea

i na kraju da li je neko zrtvovao cd i probao … ja skidam samo ako se vama dopala igra

http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-hardware-software-f-a-q/893-pitanja-i-odgovori-119.html#post66791

Heh kad smo vec kod zombija, upravo sam pustio prvi Resident Evil na PS3-jci, ajoj, od onoga bole oci, ali… ubio me je prvi zombi na koga sam naisao. Nekada su zaista znali da prave igre…

Koji je to update sto ti trazi? Ja imam lt 1.9 i poslednji put sam update uradio u junu…

death island ne radi bez novog firmwarea predpostavljam da ni kolicina igara koje ubuduce izadje nece raditi ostalo mi je da cekam i da blejim u youtube gameplay svih dobrih naslova a do tada smrc smrc :punch::rain:

ja sam isto nego mi rekose da neupdatujem ni slucajno posle toga necu moci da igram nijednu
:cool: