Mrtvi pixeli

Dok sam igrao Red Dead Redemption primetio sam 2. tackice tj.mrtve pixele koji onako svetle, cas se pojavljuju cas ne. Da nije bila nocna misija ne bih ih ni primetio. Brzo sam izasao u dashboard i vidim da je tamo sve kako treba, ubacio i Fifu Street da vidim da li ih ima i nema ih. Pregledao sam posle monitor i sve je u redu sa njim. Kasnije kad sam upalio RDR nije ih bilo. Jel je normalno ovo da se ponekad desava? Btw monitor i xbox su povezani preko vga kabela i slika je bombonica. Evo i ovde citam da je jedan lik isto imao takvih problema Strange Dead Pixel on 360… [ Started with Halo: Reach] - Console-Gaming - Games-General.

Ubaci TU pa vidi da li ima jos uvjek tog problema

onda piksel nije mrtav… mozda se samo nesto zaglavio. desava se.

Sta je TU?:smirk:
@padawan
I to sto kazes, nisu mrtvi pixeli ali su najslicniji njima jer nznm kako da ih definisem.:happy
Verovatno je bag neki bio. Ipak nije mi svejedno vozim matorog xenon-a doduse rebailingovanog i kod takvih stvari se sav presecem. Kontam da je graficki procesor poceo nesto da zeza da bi i u dashboardu bilo bagova i u drugoj igri

Kaži mi samo gde i kad si uradio rebailing koliko si mu produžio život ja imam starog ksenona to mi je prvi boks pa me interesuje dali se isplati to odraditi .

Pre nedelju dana, odradio ga je Dragan iz NS, verujem da je poznat ovde svima. Tek cu da vidim koliko ce da traje, bio je na njemu xclamp fix koji da je duze ostao bi unistio plocu…

Edit: Ako moze neki strucnjak da se ukljuci u temu, da mi kaze kad se odradi rebailing jel je moguce da se opet odvoji graf.procesor od ploce, i sa tim novim kuglicama? Primetio sam da nakon rebailinga vazduh koji izlazi pozadi nije toliko vruc kao pre, sad da li je to dobro ili ne?

Kad kažeš Dragan iz NS jel misliš na Prenexa koliko ja znam na forumu su samo Dušan i Prenex radili rebailing.

Ne bre prenex, dellmagel sa ovog foruma.