Mp3 player

Zdravo ljudi,imam jedno pitanje i odlucio sam da ga postavim ovde na Xbox Republici jer vidim da ovde ima bas dosta ljudi koji vesto barataju tehnologijom.Moje pitanje je ovoga puta usmereno prema automobilu naime imam Fiat Punta on ima stari fabricki radio znaci bez ulaza za USB,pitanje kako bih ja mogao da slusam preko njega muziku koju zelim naprimer jel ima neki Mp3 program za mobilni ili tablet na koji podesim frekvenciju i uvatim na radiu ili tako nesto.Hvala unapred

Imas AUX ulaz takozvani, onaj 3.5mm port. Povezes telefon preko jednog obicnog kablica koji na obe strane ima muski 3,5mm i eto.

jel mora nesto u upaljac da se utacunje

Ne mora.

Znaci to je je na radio port posebno za to jel to kao ulaz za sluzalice jel to mozda?

Ja sam imao fiat stilo koji je imao fabricki kasetofon. Muziku sam resio tako sto sam kupio hama kasetu koja iz sebe ima izlaz za s;usalice. dzagnes taj jack u mobilni, na radiu prebacis kao da slusas kasetu i to sto ide na mobilnom ide na zvucnicima, plus ti je do jaja opcija jer automatski imas handsfree, jer ti sto cujes na mobilnom kad je ovako spojeno cujes na zvucnicima.

Kaseta kosta nekih 600-700 dinara, nije nekog ne znam kakvog kvaliteta, ali meni je trajala neke tri godine. Mozes naci u bilo kojoj malo opremljonoj radnji tipa gigatron tehnomanija itd

Sto ne uzmes fm transmitter?

Kosta nekih 500 dinara, ima ih na stotine na kp, limundo, kupindo… Ubacis muziku na flesku, memorijsku, ili telefon povezes sa 2x 3.5mm prikljuckom, stavis frekvenciju na transmiter i uhvatis je na radio…

Brate hvala puno idem sutra odma kasetu da uzmem t ako ima i hans free je super nisam znao da postoji uopste ipak je XBOX REPUBLIKA vrh.Hvala veliko.

Jedino sto moras da drzis telefon blizu do sebe, ipak nemas mikrofon u kolima :smiley:

Javi kad uzmes dal radi posao :slight_smile:

Pa to jeste.Jer iskreno da vam kazem imam FM transmiter ono malo sam uzeo kinesko djubre zbog njega su mi izgorele lampice u kontroloj tabli i moro sam da menjam e od tad trazim nacin da neubacujem nista u upaljac ova kaseta mi deluje kao dobra stvar.

jedino ti shtrchi kabel al jbg, sta sad. Meni je to radilo posao, dok nisam uzeo nov auto. Sad imam i boga i oca a slusam radio. Tako to ide :smiley:

Drugar je jednom imao problem u puntu sa tim, pa smo jedva iscupali tu kasetu :smiley: Kabl je na jednoj strani, a kaseta u radio je isla na drugu stranu, obrnuto, i onda se zaglavio taj kabl i nece da izbaci kasetu, pa nece… Jedno sat vremena smo se mucili oko toga, ali sve u svemu dobra stvar :slight_smile:

Jel mozda ima neki program koji moze da se nasnimi na mobilni i bude kao Fm transmiter nesto tako cu sam da ima aplikacija na Gogle store ali neznam koliko su proverene.

Zaboravi na to :wink: Kaseta ili onaj kineski transmiter za upaljač to su ti opcije

If you say so,hvala svima nemora jos lock da javim sutra rezultate testitaranja kasete.