Mogući izgled XBOX'a

Surfujući po internetu naleteo sam na simpatične slike.

Moja debeljuca je lepsa!

Zanimljivo…nego da li sam ja corav ili to cudo nema dvd tray ili bilo kakav ulaz za diskove

Jel ovo xbox 360 ili koncept nove konzole koja tek treba da se pojavi?

concept art definitivno

Pa naravno, dovoljno je pogledati kako je stavljena resetka za protok vazduha i sve je jasno…

Xbox Prestige Concept Takes a Stab at What Next-Gen Might Look Like - Technabob

Ovo izgleda jako jako dobro! Moze li biti da ce stvarno izostaviti drive i da ce se sve desavati u Cloud okruzenju? Distribucija igara, prodaja, Live i dr.? Ali opet kad covjek malo bolje razmisli sta je onda s xbox 360 kompatabilnoscu? Kako igrati xbox 360 igre na toj zvjeri ako nema drive-a?

Sve u svemu izgleda jako dobro (ako bude ovo finalni proizvod)! Samo me zanima sta je unutra ali kladim se da ce biti APU - zivi bili pa vidjeli

Ne bi me iznenadilo, fizickim medijima blizi se kraj. Ne verujem da ce im kompatibilnost biti jedan od prioriteta, ne vidim da se mnogo bune ni sto PS3 nije kompatibilan sa PS2. Najvece hitove sadasnje generacije sigurno cemo moci da kupimo XBLA naslove.

ma bice optickog drajva. cak 54% stanovistva u 27 USA drzava jos uvek nema pristup broadband internetu. a to je puno ljudi…

Ne mož bez blueraya :slight_smile:

ja bih rekao da se otvaraju neka vratanca sudeci po slikama, napred…

Bice ovo HIT u XBR Shop-u :wink:

bice sigurno optickog drajva, i najverovanije da ce igre stici na bluray sem ako ne izmisle opet nesto novo kao na foru hddvd…
ma da uopste se ne bi bunio da igre opet izbace ba dvd dual layer :slight_smile:

Puno bolji je BluRay Disk ima 25Gb,50Gb,100Gb dok DL Disk ima samo 8,5gb,lepse je kad kupis igru i dobijes je na jednom disku a ne 3 diska i onda menjaj sve te diskove, a novije igre ce sigurno biti i vece,tako da zamisli kupis igru unutra 5 diskova i stalno menjaj disk za diskom,sta nije lepse i puno jednostavnije sve to da je na 1 BluRay disku…ako budu uopce drivea u novim konzolama.

plus HD texture i slicno zahtevaju vise prostora tako da ce ici na neki veci medijum 100%, sigurno bluray jer im se ne isplati da prave nesto novo kada je ovo vec standardizovano

ma ja to zbog rezanja :slight_smile: mora posle da se kupi bluray rezac :slight_smile:

Iskreno ne svidja mi se izgled bas , nekako mi je previse nemastovito i previse je slican ovom aktuelnom Xbox-u.
Vise bi voleo da vidim neki mastovitiji dizajn, tipa loptastu konzolu ili tako nesto.

ima slika na ovom sajtu sto je studiopvc okacio, leze slim i ovaj prestige jedan pored drugog, imo slim elegantniji, cak izgleda noviji. Ovaj Prestige mi lici na projektor :smiley: A dzojstik ima neka skica takodje, onako su izgledali dzojstici pre 15 godina

Verovatno nece izgledati ni blizu kao na ovim slikama,posto ce se na netu pojaviti jos 100 verzija novog boxa(isto je bilo i sa ps3) ali nije lose sto se mene tice…