Modern Warfare: Warzone Battle Royale / Free 2 Play / XB1+PS4+PC Cross-play

Posle updatea ne mogu da se prikljucim na server… (connection failed) bez ikakvog razloga… Na series s igram… Da li neko jos ima isti problem?

Evo upravo ide neki update

Javi stanje nakon “zakrpe”

Evo danas malo probao, 4-5 partija BR solos, nema pada FPS, nisam primetio, ali ima missing texture, učitavanje kasni na dva tri mesta sam primetio dok sam igrao.
A sto se tice mape, ajde na stranu to što nisam igrao 2 meseca, pa sam kao pile pred klanje, nego brate nista se ne vidi :sweat_smile:
Znaci situacija je kao kad u Verdansk-u udješ u zamračenu prostoriju, a u ćošku čuči tip u SAJ uniformi :sweat_smile:
Samo sto je ovde sve braon i svetlo i svi nose neke braon uniforme …

1 Like

Xaxaxa premotaj na 2min :joy::rofl::joy::rofl:

3 Likes

Citeri ponovo haraju serverima tuga :slightly_smiling_face:

2 Likes

Na PC ili i na konzolama?

1 Like

PC su 99% citeri. Tuga je sto Xbox mora da igra sa njima, nema crossplay kao u Apexu Playstation / Xbox

1 Like

A ako se cross-play isključi na sistemskom nivou?

2 Likes

Nemoš udji u lobi, samo vrti :sweat_smile:
Provereno, ali sam se tukao kao lav protiv nevidljivih :sweat_smile:
Xaxaxaxa znači ideš i čekaš da te raspizdi metak da bi znao u kom pravcu da pucaš :sweat_smile:

PC sa njim u pakao otisao i Xbox nema sanse za gasenje CPa ako ga ugasis u samom sistemu igra nece da krene matchmaking.

1 Like

E sad pisanje u predhodnoj temi me resetovalo jedno 10tak godina u nazad i potražio neke stare snimke pa gledam sta smem objaviti :rofl:
A skoro na YT gledam kako veliki us marinci komentarisu warzone vs real …
Pa ono ne znam jel StiveQ bolji u real life ili u warzone :rofl:

Ovo postaje zanimljivo

1 Like

Da, fantasticna ideja za anti cheat. Ako cheatujes i richochet te detektuje, ne dealujes damage protivniku. Genijalno!

Definitivno ide install WZa da malo igram :grin:

1 Like

Godzila i King Kong dolaze u Warzone… :astonished:

1 Like