Mobilni telefon do 100-120€

Pozdrav ljudi. Imam jednu dilemu, pa bih voleo da cujem vase misljenje. Cerka je konacno uspela da overi telefon o beton i da ga dokrajci (posle par pokusaja) i sada moram, prvenstveno zbog skole i online nastave da joj uzmem neku zamenu. Imala je do sada honor, mislim da je bio 8ca. Ne bih kupovao nista skupo, posto ocigledno ne zna cuvati stvari, pa bi voleo da cujem vase misljenje za budzet do nekih 100-120€ +/- sta bi mi bilo najpametnije da uzmem. Da bude android i da ima bar 3gb rama i 32 rom-a. Ako neko ima neku ideju neka slobodno napise. Dvoumim se da li da uzmem neki slabiji “poznatiji” tipa samsung, huawei itd… ili neki kinez koji nije tako poznata marka npr. Cubot, ulefon, oukitel… ali koji ima malo jace spec?? Svaki savet dobrodosao

Xiaomi redmi 9c. 15000din u nasim radnjama, 3/64gb

Mozes Redmi 9 za te pare. I vise nego odličan. Ja uzeo tastu 3/32 za 14.000. On prezadovoljan.

Izbjegavaj te ulefon, oukitel, kitafon I slicno. Kao što kolege navedoše, xiaomi je tata za tu cijenu. Uzmi redmi 9, za te pare teško da ima što bolje.

Hvala ljudi, onds cu pokusati naci taj model.

U Shopu ima ovo:
Xiaomi Redmi 9 3/32GB - 140€
Xiaomi Redmi 9 4/64GB - 164€