Mlade nade Srpske Rock scene

Izvinite ako je zabranjeno reklamiranje, ali upravo smo zavrsili demo snimak jedne nase pesme i puno bi nam znacilo kad bi je odslusali, prokomentarisali, lajkovali i ostalo. :slight_smile: Btw. svi clanovi benda ima 14-15 godina i nameravamo da snimimo album od desetak pesama (znamo sve pesme, samo treba da ih snimimo) do kraja leta i da, ako bog da ako nadjemo neke “sponzore” i pustimo album u prodaju do kraja godine. :slight_smile:
Sledeci demo koji cemo verovatno uraditi se zove Urbana ptica (jedna od cvrscih pesama sa albuma), i postavicu ovde u ovoj temi kada je snimimo.
Nego, sta mislite, koje je najbolje ime za prvi album, mi se troumimo: Povratak, Dobra vila ili Urbana ptica??? :)))

Nevidi ti se snimak:)

P.S. Sad je OK

Jel ti to pevas?

Ne, peva moj drug, ja sam gitarista. :slight_smile:
Znamo da ne zvuci nesto posebno, ali ono, bolje nego oni klinci sa talenta sto pevaju zapalicu skolu. xDDD

Zasto ne,dobro peva bas zato sam i pitao.Bilo bi dobro da se prijavite u neki show di traze talente.Bravo drzim vam fige,samo napred decki!

Hvala, znaci nam dosta podrska. :slight_smile:
Idemo na Ja imam talenat ove godine, tako da. :wink:

Super samo napred,tako da :phone-2: ;),Meni ovo urbana ptica nekako najbolje zvuci

U Sarajevu se organuzuje svake godine Rat Bendova. Morate se prijaviti. Ima dosta bendova iz srbije, cro i bih. Pogledaj malo na youtube kako izgleda organizacija Ratova Bendova.

Dobri ste, svidja mi se! Samo nastavite :wink: Jbg mene rat za*ebao pa niti sam sta trenirao (sem teretane) niti sam sta svirao ili tako sta…jbg :wink:

Baš sam htio napisati, “Rat bendova” je sjajan. Organizacija je ozbiljna, televizija ima nacionalnu frekvenciju, tako da je to prilika da vas čuju široke narodne mase :D! Svake godine bude odličnih bendova, sa prostora cijele bivše Jugoslavije. And they really ROCK!

Samo je najjaci Zele (gitarista Divljih Jagoda) taj se vjecito nesta buni. nista mu nije dobro pa kad ga drugi poklope onda je kao OK a lik se trese kao da mu je vibrator zabije (znate vec gdje) i odvrnut na MAX a napanje samog vibratora je recimo 600W pa kad se uhvati ljudina trest!!! Ali zato kad izadje na binu pravi je virtuoz! Slusao sam ga par puta uzivo a s pjevacem Divljih Jagoda (ovaj zadnji) sam se i slikao. Nesta sam nacuo da ce mozda i Tifa biti u ziruju ove godine al ne drzite me za rijec

Čuo sam od mlađih bendova jedino Santos Brothers Band na Ratu bendova i bili su odlični.
Baš mi se i vaša pesma sviđa! :slight_smile:

gitara izuva koliko dobro zvuci ali ovaj pevac treba malo da se izvezba i malo da se vocal sredi, ne prati melodiju lepo varira mu jacina glasa.
Mastering mi je cudan, ste vi radili ?
Ko sto bi neki rekli ne prati beat :slight_smile:
Dobri ste, pevaca malo pretucite da ne kvari gitare! :slight_smile:

Slazem se. Po meni samo vokal kvari odlicnu pesmu. Uradite jedan instrumental sa duzim solo deonicama gitare, jer vam je ocigledno to jaca strana.

nadam se da cete se jednog dana pojaviti kao DLC za rock band/guitar hero :slight_smile:

Pa ja sam radio gitaru sa caletom (snimao) nekoliko dana jer nikako nisam uspeo da pogodim tajming na prvom solo (na pocetku pesme) i za vreme refrena, e kad sam uspeo onda je on doradjivao zvuk gitare i sve ostalo, a sto se tice pevaca, on to je otpevao iz drugog pokusaja tako da nismo snimali vokal ni izbliza onoliko puta koliko i gitaru npr. zato sam napisao demo, kad budemo izdavali album, sve ce biti lepo “ispolirano”. :wink:

P.S. @Akiris: Hahaha, i mi se isto nadamo. xD

Realno zasto bi nazvali album povratak kad nigde niste ni bili otisli tako da je jako glupo…Najbolje urbana ptica jer ce to nekako da vas opise dobra vila je nekako pederski za rok grupu da bi neko kupio CD.Nije los vokal ali mi se cini da ne moze da peva visoko pa ceo bend i kompozicija ispasta.

Reci pevaču da slobodno PUSTI GLAS!!! Kad je refren i kad treba najviše da se uživi on ko da ćuti… Muzika je strava… :slight_smile:

Neznam za vas ljudi,ali meni se svidja!Samo nije bas razumljivo ali dobro,uz dobru vezbu bice ovo strava bend :smiley:

Meni je bas povratak najbolja varijanta…ne mora sve da bude u fazonu e ako niste ni otisli pa kako ste se onda vratili…Moze taj povratak mnoge druge stvari da znaci;)…

Nova pesma koju smo nedavno zavrsili, a verovatno i poslednja, barem na neko vreme, tako da se nadam da ce vam se svideti. :slight_smile: