Minecraft XBLA debut trailer

Izbačen je debut trailer za Xbox 360 verziju Minecraft-a:

https://youtu.be/rfYuY3sv1Ro

i dalje stojim iza toga da je ovo pure garbage, 8bit-no smece koje se ja ne znam kako moze svideti nekome, ko iole voli da igra video igre, i nije ziveo ispod kamena proteklih 20 godina (sto se tice gejminga)

sry za trolll ali to je moje misljenje…

haha koliko ovo jadno izgleda…nikad ne bi dao ni dinar za ovako nesto…al trailer im je najaci :slight_smile: ovi likovi sto kaze Akiris mora da su ziveli ispod kamena dugo godina…

Bullseye!!!

Ja probao na PC-ju ali igra može da bude zanimnjiva deci samo. Grafika očajna ali kako su Developeri rekli prave je za sve mašine čak i za najslabije. Gameplay uvek isti skoro trčis lomiš zemlju praviš kuću. Po meni igrica je s****e i ne treba trošiti MS Points na ovo kada izadje…

@eXperiment: Nemaju indi developeri veliki budžet. :smiley:

Što se tiče same igre po mom mišljenju nije uopšte loša, ali bih radije igrao Manic Digger koji je besplatan ili Terrariu koja je Minecraft stavljen u 2D. :slight_smile:

Online je zabavan samo uz kreativne ljude(a ja nisam bas kreativan :slight_smile: ), dok je Survival mode veoma dobra stvar. Jedno vreme sam bio dosta navucen. Ne znam koju ste verziju igrali, ali igra se doosta razlikuje od onih starijih beta verzija. Ima dosta novih neprijatelja, postoje nova sela, novi blokovi… Igra je, nakon pomalo dosadne prve noci kada morate da se sklonite u neko skloniste veoma zabavna. Jednostavno se dobro osecas kada znas da je svet u kome igras jedan jedini na svetu, da je prakticno neogranicen, i da mozes totalno da ga promenis. Da ne pominjem Nether :slight_smile:

verovali ili ne ja ovu igru jako cekam, ne znam ni sam zasto, ali, bas pratim desavanja i igra je dostigla neverovatan popularitet na netu, iz ko zna kojih razloga…ima to nesto…Izgleda OCAJNO…ali, postoji onaj deo, istrazivaja tih pecina, stvaranje sveta…ne znam, deluje zanimljivo, videcemo…

Eo ovako ja sam igrac jos od prve verzije na PC.Problem je u tome sto niko od vas ko nije kupio igricu nikada nije okuspio multyplayer :smiley: probajte Minecraft for free! i nadjite neki crackovan server za pirateriju i iskusajte se sa par vasih prijatelja i videcete car minecraft-a :smiley:

Igra je ozbiljna navlakusa. Kad je jednome isprobas navucen si.
Probajte i sami pa ce te da vidite o cemu pricam