Microsoft kupuje Activision Blizzard?

Investiras za 2023-2024 :smiley:


Na ovoj drugoj piše da nije najavljeno za Game Pass.

Sudeći po ovome, teško da bude išta od toga da Callisto Protocol bude Day 1 na GP:

A vidis da isto pise i za Forzu, Overwatch 2, Elder scrolls…

Valjda je Overwatch 2 F2P naslov, a Forza Horizon na spisku se odnosi na Hot Wheels ekspanziju, koja i nije došla na GP.

Mislim iskreno bih voleo da Callisto bude u GP, ali čisto sumnjam, čak ni na MS grafici nije navedeno:

1 Like

Pa da, pise da ce doci na Xbox ali ne kroz Game Pass.

1 Like

Hm, ne pise ni za Diablo IV pa ce biti u gamepassu, ali sad znamo da hoce. Verovatno iz nekog razloga u tom trenutku nisu mogli da to predvide, ili objave.

Ali za Calisto je rekao direktor da mu treba vreme na trzistu za prodaju po retail ceni. A skoro sigurno ce nakon toga u gamepas, mozda i vec 2023, jer je pricao hvalospeve o MS-u i o Phil Spenceru.

Odakle tebi to? Phil Spencer prije par mjeseci:“I know there are a lot of people that like to write, ‘We’re burning cash right now for some future pot of gold at the end.’ No. Game Pass is very, very sustainable right now as it sits and continues to grow.”

To je izjavio Dzim Rajan da za njih nije uspesan gamepass :joy:

Pod njih, nisam mislio na Microsoft, već na studio koji stoji iza Callisto Protocol igre.

Aha, ok. Pogrešno sam razumio.

Switch i series x slažem se

1 Like

Lepo ja kažem a niko ne sluša. :grin:
Ja tu igru jedva čekam zbog voice actinga, kidaaa.

Sloba nije odigrao krstenu igru vec 10 godina, samo nas troluje ovde. :smiley:

Odigrao sam sajberdžank i mafia de sada opet samo cod i PUBG

2 Likes

Da, ali ako i za ostale f2p naslove u Game Passu dobijaš određene perkove, battle pass ili sve otključane heroje i slično. Recimo LoL igrači imaju sve dostpune heroje sa Game Passom.

4 Likes
1 Like

:zap:

1 Like