Microsoft kupuje Activision Blizzard?

Sad kad se Sony naljuti i napravi klon halo-a

Sony je pozdravio zaključak britanskog CMA da ABK deal može ugroziti konkurentnost na tržištu video igara i da prelaze u drugu fazu (dubljeg) izučavanja celog slučaja sa svih aspekata. Finalni rok za ovo je negde početak marta 2023.

According to the Financial Times, citing two individuals with knowledge of the situation, Microsoft decided not to offer any remedies to the CMA because there were no obvious commitments the UK regulator would likely accept. Only in rare circumstances will the CMA accept behavioral remedies such as promises to maintain access to a product or service at the end of a phase 1 probe.


The second phase of the CMA investigation is expected to begin this week. Microsoft could make a formal commitment to guarantee its rivals’ access to games during this more in-depth investigation stage.

Jok nego nece da pozdrave. :roll_eyes:

Ne verujem da su toliko glupi da pucaju sami sebi u nogu.

A što se tiče cele ove sage, barem meni lično puca ona stvar. I jedni i drugi su govna. Neki bili, neki sada postali. I sad ću ja kao da se potresam oko toga ili da fanatično branim ili napadam jednu kompaniju. Lol.

Robi zaslužuješ barem 1 akciju MS-a. Bez zezanja :joy:

Otkud ti onda u ovoj temi?

Dont mind me if I do sir. :clown_face:

Sta reci na ovu glupost… Pa ti si prvi kontradiktoran u svemu sto pises i kad na kraju drugi clanovi ovog decijeg foruma izbace neke cinjenice u bilo kom kontekstu sledi prica “licno me boli uvo za cod igrace, boli me uvo za ovu temu, bla, bla, bla”. Klasika.

2 Likes

Dobićeš i ti Sony akcije, nema brige.

Čuo te Bog brate :joy: mada, rado ću uzeti i od MS. Više vrede :smiley:

1 Like

Kupili su one kako se zovu bunđi što su napravili prvi halo pa mogu opet

1 Like

Heh. Ja sam već pisao o situaciji na forumu. Ja ne vidim zašto bi ovde iko stao na stranu Sonyja. Priča se kako je MS kroz istoriju bio nekakav zloća a za Sony da je Jesus lično. Dupli standardi kao što volim da kažem. :smiley:
Sony svojim postupcima zakopava samog sebe i sada kada su po prvi put u velikom problemu odmah kreće neko prozivanje suparničkog tabora itd itd. Kada je Sony bio na vrhuncu, MS zamalo da ugasi Xbox brend i tada nikom ništa. Treba sagledati objektivno situaciju i ne, ovde Sony nikako nije žrtva.

Ja igram samo od 343 od 4ke pa gore

Uvedite ovaj emote :poop: da mi @MladenVR više ne lupa achievemente :joy:

Taman posla brate. To ne bih nikome stavljao :smiley: Baš mi ide achi uz tebe, šta fali :smiley:

1 Like

Ja igram samo online,meni je to sve isto,bitno da ima trčanje a koliko sam čuo to prije 343 nije bilo u halo.Usput da pomenemo sinoć u lobby prvi bo 2000 igrača a u bo2 1000 i posle toliko vremena neko igra.To je snaga brenda

I ja to kažem eto vam sudbina ostavite nam naš cod i halo

:rofl:

1 Like

Pa to je realnost,samo da sudbina ne prođe ko killzone ili drive club hoće to Sony da uradi

Nemoj slobo jos mi nije ovde stigla kartica za osiguranje, a pozlilo mi zbog ove izjave :sob::face_vomiting::nauseated_face::nauseated_face:

cuj sprint……

1 Like

Ja koliko sam shvatio sa Minecraftom je bila slična situacija kao sa COD. I njega nisu napravili ekskluzivom i vjerovatno neće ni COD. Ali nude samo 3 godine poslije postojećih ugovora jer je to pametnija stvar za uradit nego obavezati se na duži vremenski period. Žele imati opciju da rade sa njim šta hoće naravno.

A naravno i da kompanije mogu biti licemjerne i često jesu. Šta sad one lebde bezgrešne iznad nas grešnika. :grin: U ovoj situaciji konkretno Sony i Jim Ryan jesu licemjerni što se mene tiče. Plaćaš da Street Fighter 5 i FF ne budu na Xbox a onda si kao odjednom zabrinut za “gejmere”. I cijela izjava njegova ima ton kao da mu je Microsoft nešto dužan.

6 Likes