Microsoft is hiring for a new team in California to build 'AAA' Xbox games

“Inace meni osobno jedna od najboljih igara na prosloj gen”
Ne samo jedna od boljih već i lepših igara, skidam kapu za atmosferu koju igra ima. Nastavak bi bio pun pogodak!

Bilo bi sjajno da izadje AW2, prvi deo odigrao, plus oba DLC-a, plus stand alone verziju koja je izašla malo kasnije. Sve u svemu imaju jednu kupovinu sa moje strane, a verjem da bi prilično ljudi sa foruma isto uradilo, posebno oni koji su imali X360.

Ako se sada zalecu realno je ocekivati da nesto vidimo za 2-3god tek. U zalasku ove konzole i pocetku sledece generacije

Pa girsi 4 su izašli oko 3 godine od kupovine IP-a i još su radili na girs 1 remasterizaciji… Tako da je realno 3-5 godina da izadje šta god radili… Taman lanch igra za sledeću konzolu…

1 Like

Sve zavisi od efikasnosti studija. Coalition je svakako dobar u tome, za dve i po godine su izbacili Gears 4 i remaster Gears 1 igre. Pri tome je GeoW 4 napakovan single player i multiplayer sadržajima, plus je igra i do dan danas podržavana sa dodatnim dodatnim DLC. Sa druge strane, Remedy je na Quantum Break igri radio 4+ godine. Ili Playground Games koji Forza Horizon igre izbacuju svake 2 godine koje su komercijalno i kritički veoma uspešne. AKo postave stvar kako treba, sa pravim ljudima, možemo dobiti za 2021. već prvu naznaku šta ovaj studio može da uradi.

1 Like

Mislim da su pregurali najtezi period i ovu generaciju su odrzali glavu iznad vode. Za sledecu videcemo kako ce karte biti poredjane.

Ova generacija nema nikakvog smisla. Sve neki remasteri…ako ovako krene dobicemo remaster remastera remastera. Vidim ja da cemo mi i dalje igrati uncharted, gearse, tlou, forzu, gow za 10 godina, i to naslove koje smo vec odigrali.
A i dalje cemo da s3remo kako je sony najbolji, xbox sranje etc, ili obrnuto…u zavisnosti od toga ko je ciji fanboy

1 Like

pazi, nije da trolujem, ali ako se nista ne promeni, kad sumiramo ovu generaciju na kraju kad se zavrsi, defintivno ce biti obleezena kao generacija remastera, s tim sto ce iza sony-ja ostati dobar kolac novih dobrih ekskluziva, pa nek ih ukupno bude i 15.

zlatno vreme rizika je proslo, igra se na siguricu, ako nemas muda izbacis remaster. sto je tuzno ali je tako.

Ali Sony ce sigurno na rekapitulaciji generaciji imati barem 15 igara sa kojim ce moci da se pohvali.

nadam se da ce i MS da uhvati korak.

5 Likes

Ne trolujes, nije to samo konzola. To sam pisao u filmovima.
Sada je decenija reciklaze. Od 100 filmova bude 10 da nisu neka teska reciklaza.

1 Like