Microsoft Flight Simulator - X019 - Gameplay Trailer

Ovo prelepo izgleda stvarno al nema tako veliki broj ljudi koje ovakve igre zanimaju

Mislim da bi se iznenadio koliko ljudi ima koji igraju samo ovakve igre. Sigurno ne ljudi sa gaming foruma ali veliki broj casual gejmera jedva čeka na ovako nešto.

3 Likes

Bio juče kod drugara koji je flight sim zaluđenik. Čak ima i setup:

Priča mi da su ljudi iz njegovih krugova mega zagrejani za igru i jedva čekaju da izađe. Možda nama izgleda da nije toliko bitna ali postoje stotine hiljada ‘pilota’ spremnih na ovakve stvari.

Probao sam i ja da letim. Uspelo mi je ali je jako zeznuto lol.

3 Likes

Ama jesil ti to u bermudama?

7 Likes

Gledao sam na RTS-u pre godinu-dve reportazu o pravim pilotima koji imaju jedno 20ak bolje setup-ove od ovog. Bukvalno kao prava kabina, gomila gedeta ekrana, raznih meraca. Pricao kako ima dosta takvih po Srbiji i regionu pa se skupe i cepaju F.S. :slight_smile:

Ja ovo ne mogu da docekam da izadje, od kako je najavljeno. Jedina igra koju bas nikako da docekam.

Da da, kaže mi on, ovo je ništa naspram onoga šta ljudi sklepaju.

Qzma takodje maksimalno najahpovan u novom SK-u. Interesantna obzervacija i na temu Xbox ekskluziva, ne slazem se sa njim, ali @robotnjik bi se slozio :smiley:

2 Likes

Jbt neko još uvek kupuje i čita SK.

Haha, da, razlika (trenutna) je da Xbox ekosistem bude dostupan na što više platformi a PlayStation ekosistem na jednoj (i PS Now na PCu). Konzola je za Xbox samo još jedan način da budeš deo ekosistema za PlayStation je to jedini način. To su glavne razlike i modeli poslovanja.

Kako se stvari sve više pomeraju u digitalni domen (pre svega mislim na distribuciju i vlasništvo), imati samo jednu plasatičnu kutiju ispod TVa koja je obavezna za taj pristup deluje nekako zastarelo u 2020. Posebno novim generacijama koje su navikle da su im sadržaji budu dostupni na svemu što ima ekran i internet.

Niko ne sumnja da će se dobro prodavati, daleko od toga, samo je broj prodatih konzola ne govori kompletnu sliku.

Bas gledam, kud ne uzme malo veci monitor kad se vec potrudio da napravi sebi pilotsku kabinu…

Mislim da mu je to sledeći korak

Nisam nikad igrao igre ovog tipa al bas me zanima ima li smisla uopste ovo igrati bez te fensi opreme.

Moze, probao sam neke stara izdanja. Ali da nema velike potraznje ne bi ni pravili.
Ali kada postoji simulator za kamione i to kao “ozbiljno” uradjeni kao i ovo sto ne bi bilo za avion.

Koliko daleko može da se ode u ovom hobiju!

3 Likes

Hobi ili bolest pitanje je sad? :smiley:

2 Likes

Pa to je skuplje od malog aviona :smiley:

1 Like

Ja bih ovo uzeo odmah… :smiley:

1 Like