Michael, Trevor, Franklin? GTA V

Meni je bio najveci problem u GTA 4 sto je igra gurala da bude sto vise realisticnija. Vozila su bila sporija sa boljom fizikom i amortizerima, borba hand-to-hand je bila slozenija i npc-ovi su imali kompleksnije radnje, putanje i reakcije.

Ali igra je bila jako dosadna i jos je iz one “braon ere” igara tako da i vizuelno nije ostarila najbolje, a da ne pricamo da je PC verzija uzasna ( GFWL, i ne prepoznaje noviji hardver ).

Dosta ljudi voli GTA 4 zbog boljeg realizma, ali opet meni zaista ne smeta da igra vuce na arkadu sa gameplay-em. Nikad nisam ni stigao ni da vidim DLC-ove za 4, i gta 4 je mozda jedna od onih igara koje sam onda morao da igram, a sada zaista em sto nemam volje, em sto sam izigrao 5 previse.

Dobar je bio onaj DLC sa bajkerima, solidna prica, dobra grafika, voznja coperima pa NYC neprocenljivo :smile:ali kao sto rece ne svidja mi se taj filmski efekat-previse tamno za moj ukus. Sta znam mozda bi mogao da nabavim kompletan GTA4 i probam Ballad of Gay Tony…valjda se tako zove.

Gta 4 se pojavio 2008, i u to vreme je bio zaista vrh igra.
Oborio je razne rekorde sto se tice prodaje i slicno.
Za 2008. godinu je bio odlican.

Imam tradicionalni ljetnji prelaz San Andreasa, baš sam ga završio neki dan. Svake godine po jednom i nikad mi ne dosadi.

Četvorka je uvela kucanje šifara u mobilni telefon, pa leptejebo koja patnja… Ovako SA ima onaj nenormalni trainer sa zilion opcija gdje se šifre kucaju kao kombo CTRL, SHIFT, TAB dugmića i slova i brojeva. Naučiš 10-15 preko potrebnih i rokaj… :slight_smile:

A muzika je jedno savršenstvo, mogao bih cijeli dan letjeti cesnom i slušati K-DST…

1 Like

Ja cetvorku volim… Mislim okej mi je, glavna stvar koju sam zamerio kreatorima igre je sto nisu nasli nekoga ko je stvarno sa ovih prostora da daje glas Niku… San Andreas sam igrao kao klinac ali ga nisam preterano voleo… Btw cetvorka je za to vreme imala bolesno dobru grafiku, koja se sa novijim updatima jos pojacavala… I grad mi se dopadao… Petica mi je vrh… Prvi gta koji sam presao bez ijednog cheata, ali joj zameram sto je barem po meni veoma kratka…

Ja i dalje igram GTA, s vremena na vreme upalim, zanimljivo je i dalje, pogotovo sto ne dopustaju igri da umre sa update-ovima, ali meni je definitvno najbolji Franklin (crnci su mi omiljeni u skoro svakoj igri), voziti se kroz hood i slusati Radio Los Santos je neprocenjivo, pogotovo kada puste nesto od Futurea ili Gucci Manea ili kad vozim adder pa se bas pogodi ono: “I WOKE UP IN A NEW BUGATTI!”

Sad se i meni igra petica.

Prokleti bili…

D[quote=“ki111er, post:6, topic:13127”]
gta a generalno je Tommy Vercetti.
[/quote]

Da iz VIce City,njega sam igrao davno na starom kompu.

Hahah jbg

Ova pesma na radiu, zalzak sunca, ja stajem na svaki semafor i vozim kulturno vazdan sa nabudzenim kolima i tako se samo vozam i uzivam… :joy: Neprocenjivo :smiley:

Sjecam se kao da je juce bilo kad je izasao GTA V, zbog njega sam kupio svoj prvi X360 prekucao igru i prodao Xbox i kasnije uzeo Slim. :smiley:
I dan danas se igra GTA.

Nije juce izasao… izasao je 2013.
Da je juce izasao ne bi stigli da odigramo, a ni tema ne bi bila ovako stara :confused: Informisi se malo

Starleta, mir tamo.

1 Like

hahahaha! Gle malom batici al ste nadenuli nadimak ! :joy:
Ja se šalio bre. Al nema veze, simpatično mu stoji. On to zna da nosi :grinning::rofl:

Gta 3 na ps2… Kakvo oduševljenje… Ulaziš u vozilo koje god poželiš, radiš šta hoćeš…Dobra i grafika za to vreme… Baš je bio bum. Vice city i San Andreas legende, četvorka dobra, zbog grafike sam je u to vreme prešao, na 360. Sa peticom se napatio na rgh jasperu, nikako nisam uspeo da je pokrenem. Kad sam konačno uspeo, prodao box. Odigraću možda na ps4. Pošto peticu nisam ni odigrao neću ni da komentarišem pitanje, a opet sa teme skrenusmo…

Nisam ni rekao da ju izasao juce, znam dobro kad je izasao jer sam 2013 i kupio svoj prvi Xbox. :slight_smile:

Sala covece, sala :joy::joy::joy:

2 Likes

Trevor pobedjuje u anketi.Ako nije problem postavljacu jos neke ankete u vezi nekih igara.

edit:Ako ne bi trebalo da postavljam recite ovde.

Zasto ne, postavljaj slobodno.

1 Like

Jel poznat nekome?

8 Likes