Michael, Trevor, Franklin? GTA V

Evo jedne ankete za najboljeg lika u GTA V?

  • Michael
  • Franklin
  • Trevor

0 voters

Meni Michael,vama? :slight_smile:

Ko jos igra gta?

2 Likes

Igralo se pre.

gta se igra i igrace se.
AKo ti ne igras ne komentarisi.

1 Like

Mali, smanji doživljaj.

2 Likes

Meni dosadio presao ga '13 kad izašao i zimus na kompu a pre nego što krenuh u grad malopre pustih bratancu. Igra ga ko šuntav :slight_smile:
P.S. i meni Michael je najjači u gta a generalno je Tommy Vercetti.

+1
Presao ga takodje 2013 na ps3 pa 2015 na pc , i sada ga imam trenutno instaliranog na pc, ali ga ne igram…
On topic omiljeni mi je Franklin

1 Like

Franklin ofc, presao ga 2015. na pc, imam ga na steamu original mada me je smorio online, idk why.

Trevor je najveci psihopata u istoriji igara. Briljantan lik, iako “omiljeni” nije bas pravi izraz.

Michael je jedina opcija za mene, valjda zato što sam u tim godinama i toj životnoj situaciji. :joy:

1 Like

Franklin, zajedno sa Lamarom su najbolji duo u GTAV. Uvek neko sranje izbije i njihov smack talk izmedju njih je neprocenjiv.

1 Like

U istoriji video igara? Nisam baš siguran u to :slight_smile:

Pljackao si juvelirnice i preziveo da pricas o tome?

1 Like

Ne nego mi je život upao u kolotečinu koju prekidaju žena i djeca sa svojim nenormalnim aktivnostima i prohtjevima. :yum:

2 Likes

Zasto ne mogu da prokomentarisem?

Trevor je po meni najjaci lik u igri ciji zivotni stil nije po sablonu i zivi van svih socioloskih pravila ziivota.

Imamo Momka koji je u punoj snazi,ima drustvo ima sve al nema lovu da uziva u zivotu. 99 % danasnje populacija tih godina.

Onda imamo porodicnog coveka koji ima sve probleme coveka srednjih godina. Svi se pronadju delimicno sa njim.
(neko probleme sa decom,neko sa zenom,neko sa parama … a neko nedaj boze sve to zajedno hahahahah)

I onda Trevor totalni kralj koji zivi kako hoce i radi sta hoce ili po nasoj socijalnoj indoktorinaciji uma on je totalni promasaj i propalitet ovog naseg drustva.
Najzanimljiviji gameplay…

Ne tim tonom. Čudno kako pitaš možeš li a njemu govoriš da ne komentariše.

Relax.

1 Like

Steven Ogg ( Glas i licnost Trevora ) je fantastican. Stvarno ne znam kako bi ceo taj lik prosao bez njega.

Edit: Ajde sada jedno ozbiljno pitanje za GTA 4 igrace: Kako vam se cinio Niko? Ja sam jako malo igrao GTA 4, ali svaki put kad zbrblja nesto na srpskom samo se najezim, akcenat je jako cudan i bas se vidi da su nasli nekog ko zaista ne govori ni rec nego je citao sa papira fonetski.

Ceo gta4 je sranje, ne samo Niko. Samo to je Gta i rockstar pa se tu neuspeh ne priznaje.

Ali budimo realni. San andreas koji je bio vrhunac evolucije celog serijala od jednostavnuh misija iz trojke do bukvalno skole letenja i ne znam cega svega jos. I onda naravno gta 4 gde se ocekuje dalji napredak nas vraca na pocetak serijala? Mislim na pocetak 3d ere. Nema sta da se radi u igri sem misija i pikada sa dosadnim Romanom. Fizika vozila je blagi ocaj, prica je po meni najslabija od svih. Jedino graficki je bio skok a i to nije bilo ne znam koliko. Implementacija mobilnig telefona je jedino sto je prezivelo ovaj traljavi deo. But hey, to je gta, mora desetka po deafultu.

1 Like

Meni je gta 4 omiljeni gta, valjda sto gotivim New York pa mi se lokacija najvise svidjela a i sama grafika i gejmplej u toj godini je bio vau, ali nedostajalo je boja to mi je jedina zamjerka. A Niko mi je simpatican lik pogotovo zbog tog ‘dobrog’ Srpskog jezika haha