MGS 4 Error 8002291B!

Pozdrav ljudi

Imam problem sa greskom 8002291B.
Naime, to je problem trofeja. ZNaci kada treba da dobijem trofej u datoj igrici, ps3 mi izbaci poruku sa ovom greskom i automatski moram izaci iz igre. Inace ova greska mi je samo problem kod igre Metal Gear Solid 4. Ostale igre rade ok sa trofejima.

Zna li neko kako da popravim ovu gresku? Ili pak kako da blokiram dobijanje trofeja za datu igru, jer time bih verujem izbegao ovaj problem?

Sve najbolje

FreeMayk

Evo ti resenje koje mozes da probas

  1. Ugasis PS3
  2. Palis i drzis POWER i ne pustas sve dok se PS3 ne ugasi sam
  3. Kada se ugasi drzi power opet dok ne cujes BEEP nastavi da drzis sve dok ne cujes 2x BEEP tj bice brzo BEEP-BEEP, pusti power
  4. Bices u recovery-u
  5. Idi na REBUILD DATABASE
  6. Trebalo bi da se restartuje konzola posle toga i da podigne XMB normalno
  7. Instaliraj najnoviji patch tj title update koji postoji, imas tutorijal ovde kako manuelno da ih skines i instaliras kao PKG ako imas CFW
  8. Javi kako proslo :slight_smile:

Da imam CFW. Rogero 4.46 i multiman 4.46.01.
Probao sam to sa Rebuild database, nije radilo. TO jest radilo je u prvom slucaju, to jest` prvi trofej. Sada se pojavio novi, koji i pored rebuilda ponovo izbacuje isti error, znaci ni rebuild mu ne pomaze…
MGS4 je inace 1.00. Na stranim forumima su mi predlozili 2.0, ali iskreno nemam iskustva sa apdejtovanjem igara na ps3-u. :slight_smile:
Mozes li mi linkovati taj tutorijal za manuelno skidanje i instaliranje, jer ne mogu naci?

evo ga http://www.xboxrepublika.com/playstation-3-tutorijali/8022-tutorijal-offline-update-ps3-igara-title-update.html

ID igre saznas iz multimana, vidi se kad udjes na info o igri odmah gore levo ispod omota pise pa dalje isprati tutorijal i stavi novi update, niej bez razloga receno da se stavi verovatno da ima neki bug sa time…

ako ti i to ne pomogne formatiranje harda sigurno hoce ali onda imas muke dok sve vratis od save-ova i igara ako ih nemas negde na nekom ext hdd-u

Upravo sam isprobao predlozen sistem na igri GT5 i uspesno instalirao update 1.05.
Proverio da li radi igra, i sve je kao sat.
Samo me nesto stalno ispituje da li da se kacim na net, posle napomenutog update-a?

Ugasi internet u network settings i nece da ti trazi vise to

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta