Metro Last Light DLC problem prilikom kupovine

Planirao sam veceras da skinem DLC The Tower Pack za Metro Last Light, ali javio se problem.
Kada odem na ‘purchase’ pise mi “Premium content is blocked for this account”. Zasto to?

Inace nedavno sam update-ovao visa karticu…
Ranije sam normalno sve skidao, sta bi moglo da bude ovo sada?

EDIT: Ne mogu uopste da se konektujem na Xbox Live.
Pise mi ovo

Your membership is suspended until you update your payment option.
We’ll charge your payment option and reactivate your membership after you update your account, but there may be some delay. To see your account info, visit www.xbox.com/account.

E sad, ja sam updateovao karticu jer mi je nedavno istekla pa sam je produzio, ali opet nista. Tako vec nekoliko dana. U cemu je problem, je li do njih nesto? Pise “there may be some delay”, ali opet mi cudno da mi svaki put kad pokusam da se ulogujem trazi da update-ujem payment option, a vec sam to uradio…
Evo sada sam gledam microsoft account, pored visa kartice mi pise declined, a pored membershipa za gold suspended. Otvorim visa karticu i tamo sve normalno pise, expiry date do 2015, dakle update-ovana je, ali i pored toga pise da je suspendovana…
Sta da radim sada?

Ovo sada samo nagadjam ali moguce je da im treba vremena da ti verifikuju novu karticu. E sad sto ti pise declined pored nje, nemam pojma, deluje mi cudno… Je l’ nisi mozda menjao region ili nesto slicno? Jedan clan je prosle nedelje imao slican problem pa je promenio region i sada ne moze da pristupi XBL-u naredna 3 meseca jer ne moze da vrati region na UK.

Imaš neko dugovanje. Idi na billing.microsoft.com i tamo će da ti piše šta duguješ.

Nisam nista mijenjao… Iskreno ne znam ni kako se mijenja region tako da ono, ne bi trebalo da je to u pitanju :smiley:

@Nikola
Prije sam gledao, dugujem jedino za ovaj mjesec (Live), ali kako da platim kad su mi blokirali karticu… u tom periodu kad je trebalo da se izvrsi transakcija za ovaj mjesec istekla mi je kartica, u medjuvremenu sam je produzio i sada ovo…

Platiš šta duguješ na tom sajtu iznad što sam ti napisao, bar bi tako trebalo da bude.

Pa ne moze, odbija mi Visa karticu… Logicno bi bilo da me jos nisu verifikovali, ali cudno mi to, proslo je nekoliko dana i nista se ne mijenja.