Metro 2033

Ne znam kako vama ali meni se cini da ova xbox poluekskluziva bi trebala biti poprilicno dobra igra.
Juce dok sam se setao gradom sam u jednoj knjizari ucio i knjigu Metro 2033 nekog ruskog pisca sa povelikim brojem strana tako da pretpostvljam da ce igra pratiti desavanja u knizi sto bi trebalo da garantuje dobru pricu.
Publisher: THQ

Platform: Xbox 360 and PC

Genre: Shooter

Release Date: 3/19/2010

[video]http://www.jeuxvideo.com/videos_editeurs/0002/00025638/metro_2033_f1q0.htm[/video]

Pa izgleda da ima zanimljivu pricu,a najvise mi se svidja zato sto nece biti za “PS3”
Joj kad sam video temu pomislio da ces da reklamiras “METRO MARKET”

haha ma kakvi. Meni igra isto deluje jako zanimljivo samo me nervira sto jos nema nijedan gameplay video da vidimo kako ce to sve izgledati ali verujem da ce biti super

i ja se slazem igra izgleda extra samo jer je is 1 ili iz 3 lica???

ja mislim da je iz prvog lica posto sam na nekim sajtovima video pod tipom igre da je fps

Evo nasao sam GAMEPLAY:

Gameplay je VAUUUUUUUUUUUU za ovo prvo gledanje. Najvise me je odusevila grafika i samo se nadam posto je ovo u pitanju gameplay sa pc varijante da ce ovako izgledati i na xboxu. Verujem da ce jednako dobro izgledati i na xboxu jer ovako tamne igre lako mogu da zamaskiraju svoje brojne nedostatke a da grafika izgleda fenomenalno.
Pljeska vidim da u nazivu ovog klipa pise gameplay 2 sto znaci da se negde moze naci i prvi, pa ako ti nije problem i njega da postavis. Uradio bih i ja to ali imam mts usb net pa bi mi potrosilo mb ko ludo

Mene, Bogami, ni malo ne privlači! Lepše je izgledao “Black” na Xbox-u1. Koliko vidim nedostaje nišan, a ni ovaj silni mrak nije dovoljan da prikrije nedostatke (seckanje kamere, kockaste texture…) Sve u svemu, mislim da će proći ne zapaženo pored naslova koji su već aktuelni, ali i pored onih koji će se tek pojaviti!

Izvini ali nigde ne mogu da nadjem gameplay1:confused:

Wauuuuuuu… nisam video gameplay uopste pre… Grafika i Animacije su na zestoko zavidnom nivou…

Al je zestoko zapocela 2010 bre.

Po mom misljenju prosecna igra,nervira me toliko mraka… :smiley:

Meni deluje sve super samo da tako sve ostane. A taj mrak je logican sled po prici posto je svet zahvatio neki virus ili sta vec nemam pojma pa sada svi ljudi zive po metroima. Ljudska vrsta polako izumire a ova stvorenja napreduju tako da ljudima nije bas do svetla kao na vasaru. Bas mi je kul taj fazon ides sa puskom i lampom i to sto osvetljava lampa to vidis a ovo ostalo jedva tako da ce akcija biti super i napeta. Bice bas dobra kombinacija survival horora i fps-a

onda nista ja vise volim da ubijam ljude (u igri :)) nego monstrume vanzemaljce itd… mozda cu probati (verovatno ne)

Pljeska- 2010 je super i samo neka nastavi tako- Darksiders, Bayonetta, Dark Void, Mass Effect 2, Bioshock 2, Dante Inferno, Aliens vs. Predator, Metro 2033…znaci prva tri meseca po minimum tri igre za svakoga da igra

lici na malo Noviji STALKER bez Radijacije ;d

Po mom misljenju su igre najbolje u novembru i decembru recimo ove godine u novembru izlazi nastavak igre Hitman Blood Money,Naruto Ultimate Ninja Storm 2(za XBOX 360)…

Dobro da novembar i decembar su standard za izbijanje najboljih igrica jer dolaze praznici i onda se veliki hitovi kupuju u ogromnim kolicinama.
Jel neko od vas skontao frku na xbox360iso kada je neko izbacio thread da je izasao Alan Wake da se skine-za sat vremena vise od 30000 pregleda bilo a ono ustvari neko postovao soundtrack iz igre ili sta god :slight_smile:

…i polako _odošste _u off…

nema jos mnogo informacija o igri o kojima bi smo mogli pricati. Vremenom cu postovati neke nove slike ili video ako izadje.