Metal Gear Solid: Legacy Collection stiže na PS3

Evo fantastične ponude kako za stare fanove tako i za newcomer-e. Metal Gear Solid: Legacy Collection stiže 9.jula za PS3. U ovoj kolekciji se nalaze sve igre koje nose prefiks Metal Gear sem poslednjeg Revengeance-a.

Dakle po ceni od 49.99$ dobijate:

1. Metal Gear
  2. Metal Gear 2: Solid Snake
  3. Metal Gear Solid
  4. Metal Gear Solid: VR Missions
  5. Metal Gear Solid 2: Sons Of Liberty
  6. Metal Gear Solid 3: Snake Eater
  7. Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots
  8. Metal Gear Solid: Peacewalker

Takodje sa kolekcijom dolaze i dva grafička romana od Ashley Wood.

Fantastična kolekcija, još za nekog ko nije igrao nijednu igru, a hoće da bude upoznat sa pričom od početka (kao ja npr. :slight_smile: )

Nažalost, zbog ekskluzivnosti četvrtog dela, ova kolekcija izlazi samo za PS3 :frowning:

1 Like

ladno 100 GB :smiley:

ovo cu ja da igram kad budem imao vremena, lepo i polako na tenane cela prica od pocetka… jos me Nemesis tera da tako igram vec danima heheheh

lakse dati 4000 dinara nego skinuti i smestiti ovu zver na internal/external :smiley:

dodaj jos 1000 din i kupis 500 GB external :stuck_out_tongue: imas mesta za 5 kolekcije, see the point? :wink:

MORAM kupit’ Ps3!!! :smiley:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

imam 500gb internal, i 500 gb external, pun k mi je vise hardova :smiley:

Kod mene je 500 int, 2 TB ext miran sam :wink: imam jos 4 harda od po 1 TB i 1x 1.5 TB hehehe mesta nikad dosta

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Pravo da ti kazem, kad pogledas cene dvd-diskova/kapacitet, i da moras toliko da rezes, a pored toga i da te diskove sredjujes i cuvas, trenutno su hard diskovi dosta bolje resenje po meni.

bas iz tog razloga sam i navukao tolike hardove, planiram da uzmem jos jedno 2 od po 2 TB… sve zivo kao cuvam, a da rezem kosta me vise em zauzima mesto fizicki mnogo vise…

samo u filmovima i serijama imam oko 3000 diskova, vise ni sam ne znam gde sam ih stavio sve… a hdd-ovi sve na gomili

OFF TOPIC OFF :smiley:

Nabavio sam slucajno ovu igru za PS3 (doduse, COLLATERAL verziju :slight_smile: ), ali nigde ne vidim, tj ne mogu da nadjem, prve 4 igre sa spiska iz prvog posta?

Metal Gear
Metal Gear 2: Solid Snake
Metal Gear Solid
Metal Gear Solid: VR Missions

Jel moze neko da pomogne, objasni…?
Hvala!

Pretpistabljam da su psx delovi samo codovi za download

Tako nesto sam i ja shvatio dok sam malo citao po netu…
A kakvi su to codovi? Jel mogu ja to da skinem sa “narodnom” verzijom igre?