Metal Gear Solid Ground Zeroes

Extra :slight_smile: za mene sjajna vest!!! Plus uzivam u animacijama kojih ce biti pregrst i cenim za Xbox360 na 2 DVDa… :slight_smile:

Pre će biti 4.

MGS4 na PS3 ima 30 GB, a igre za Xbox su manje “zapreminom”, pa ce biti ovo sto Wahad kaze, oko 3-4 DL DVD-a

pa bice na 2 igra + high textures kao za bf3[bar se ja nadam]…

Pa ne može da bude kao za BF3 jer nije ni približno slično tom engine-u.

uu ovaj engine je neko novo otkrice i korak vise u napredku grafike?Mozda na pc-u da,ali na sadasnjim konzolama nikako…

Prijatelju ovo sto si ti video bila je ps3 verzija igre pokrenuta na pc-u tako da ovo ako ne i vise posto je alpha faza mozes ocekivati na x360

Ako je ps3 verzija igre sto nije pokrenuta na ps3. LOL. Ovo je bre cist PC demo! Vi stvarno mislite da ova generacija konzola moze da prikaze tu grafiku???

Da.

(Beyond)

Moze

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

ooooo jbtttt evo vam svima vama dokaz da moze:

Confirmed: Metal Gear Solid Ground Zeroes is current gen - set for PS3, Xbox 360 and PC

Sony employee confirms Konami’s multiplatform push; Denies next-gen shift
By Tamoor Hussain for CVG UK
Metal Gear Solid: Ground Zeroes is a multiplatform title, according to a PlayStation community manager.
Posting in the comments section of the PlayStation Blog, social media manager Sid Shuman said the game is not exclusive to the PlayStation 3 and will be available on other platforms.
“It is multiplatform, just to set the record straight,” he said. “Would be great to see some exclusive content, but I don’t reckon we’ll know anything for a loooong time on that.”
Konami has not officially confirmed which platforms Metal Gear Solid: Ground Zeroes will be released for. Speaking at Penny Arcade Expo, Kojima said the game is currently running on a PC but that the footage was indicative of what the PS3 version will look like, while indicating it’s likely to be released for Xbox 360 and PC.
This would be the first time a mainline Metal Gear Solid title is available on Microsoft’s console and the PC alongisde the PlayStation counterpart.
On Saturday, Konami rocked the industry by releasing a new Metal Gear Solid: Ground Zeroes gameplay demo.

S time da je pc verzija veoma upitna

Videcemo da li moze. Ja nisam ni programer, ni razvojni tim, ili neki profesionalac, a koliko znam niko sa foruma nije, tako da mozemo da se prepiremo, ali ako je cinjenica da je ps3 verzija, to sto je pokrenuta na pc-ju nista ne znaci, verovatno trebaju sve lepo da iskomponuju da bi ubacili na ps3 i box, tako da normalno da im je teze. E sad, jedino sto ja mogu da kazem je da mislim da ce se najvise truditi oko ps3 verzije, a da ce xbox mozda ispasti neki port ili tako nesto, i da ce bolje raditi na ps3, ali to opet se meni cini, jer sigurno da MGS nece napraviti da bude bolji na Microsoft konzoli.

Pa valjda je ne bi najavljivali za konzole da one ne mogu to da prikažu.

Pazi gle moje misljenje je da takav razvojni studio nece dopustiti razlike u grafici na Box-u i PS3-u vec ce biti razlika u dlc dodatcima ja mislim na nesto kao AC3 neki dodani gadget ili eventualno par misija ali kazem to je moje misljenje koje moze da se ostvari a i ne mora

Pa svaka tebi cast ako mislis da ce konzole iz 2006. godine terati ovakvu grafiku bez problema…

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Uh sto volim kada se pojavi ovako nesto pa pocnem da citam komentare moze/ne moze,ali cinjenica je da su konzole na “zalasku” karijere pa ja licno mislim da ovo moze da izgura jedan 360 ili PS3.Uostalom ima igara slicnog kvaliteta vec sada da se ne ponavljam 100 puta…

MGS na PC-u?! Hmm sumnjam…cak i na kraju videa nema nigdje PC. Normalno da ce praviti igru na PC-u i da je ovaj video s PC-a ali ne vjerujem da ce biti neke razlike

Ovo je jos jedan dokaz koliko znaci optimizacija engine-a i sta moze dobar i jak engine da uradi. Ja sam odusevljen ali dok ne vidim u praksi Unreal Engine mi je i dalje br.1

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Sta ti je tu toliko cudno? Imas MGS 2 Substance za PC.

Ajd fala bogu bar troje se razumije sto sve moze jedan kvalitetan engine pa pogledajte sam sto je uradio Gears of War 3 po meni i mnogim recenzentima bolji i od bf3 a siguran sam da se 80% ljudi s ovog foruma slaze sa mnom Nemesis i Lesa totalno ste u pravu kvalitetniji i ozbiljniji developeri mogu napraviti cuda.Dali mozete verovati Cliff iz Epica nakon Gearsa izjavio kako se jos moze izvuci vode iz tog kamena i da igre mogu jos napredovati ako se pravilno radi igra a koliko vidim Crysis 3 krece u pravom smjeru pokazivanja snage konzola.Evo CliffyB sta kaze:

If anyone out there purchased, and is playing EPIC’s latest masterpiece, Gears of War 3, you know how incredibly action packed the title is. The game is so action packed and graphically impressive, its hard to imagine a developer squeezing more power out of the Xbox 360. If you ask Cliff Bleszinski however, EPIC can do it…

“I think if we bring out any more products on the 360 depending on life cycle, we’ll be able to squeeze more water from that stone,” Bleszinski told The Telegraph when asked if Epic Games felt restricted by the Xbox 360.

“That said, I still think there is a huge amount of room for improvement in graphics,” he continued. “We want to get to Avatar-quality and real time and beyond. I think we can absolutely get there, hopefully in the next generation if everybody ponies up and does good hardware.”

So when exactly will that “next generation” be here?

“Who knows. I could tell you,” he said. “But I’d violate an NDA.” Bleszinski said.

We wish Cliff would talk more about the “next generation” of consoles but we understand why he can’t. As far as squeezing more out of the Xbox 360, we’ll just have to wait and see.

ti da se iole razumes znao bi da je ovo DX11 only,razlika u konfiguracijama iz 2006/7 i danas buduci da tvrdite da ce ovo bez problema ici na konzolama pljunuto ovako…

inace nikad nije i nece u mgs-u biti bitna grafika,ona je bukvalno sporedna stvar buduci da je mgs krasio solidnim gameplay-em i pricom koja se prostire jos krajem 80-tih[prvi mgs] tako da ono…