Metal Gear Rising screenovi i trailer

https://youtu.be/1CU687VjXWo

trailer je isti ko sa E3 do nekih 3 min i 18 sec :slight_smile:









Datum izlaska: 21/2/2013

Ovo DmC i nova Lara

Ubija! :slight_smile:

ko se ono bese zalio na grafu ?:devil :smiley:

Ja nisam. Mozda si me pomesao sa nekim. :smiley:

Da cujemo sada, ko se ono zalio i kukao da ce ovo biti promasaj? :smiley:

ma nisam mislio na tebe :slight_smile: secam se da je par njih na osnovu par ss-a tvrdilo da grafa podseca na grafiku sa ps2 :smiley:

Ne znam kad god pogledam nesto vezano za ovu igru budem ono kao Dfuk did a just saw…sve je mnogo brzo kao da je cela igra na nekom speedu,pa on kao sece macem beton debljine dva metra pa zabada robota a iz njega cure neki galoni krvi kao da je zabo slona a ne robota pa skace po raketama i presece helikopter pa se penje po vertikalnom zidu…ne znam ne privlace me takve stvari mozda da sam malo mladji (onaj period zivota kada smo se przili na Rambo filmove) ali ovako tesko.

:tap: +1 Uvek sam bio vise za realnije igre(mislim koliko je to uopste moguce ipak su to igre). Ali ovakvo preterivanje me bas neprivlaci. Super je seci sve macem nije da je bilo puno toga. Mozda je do mene ali stvarno kao sto kaze gospodin covek presecanje helihoptera na delice i tenkova :slight_smile: kakav je to mac? :slight_smile: o robotima punim krvi necu ni da pricam :slight_smile: naravno ovo je moje misljenje i o ukusima ne treba raspravljati.

Ti ‘krvavi’ roboti su bili i u MGS2 i MGS4, pucas im u noge a iz njih siklja krv :lol:… Ni mene ovo ne privlaci, msm nisam dete pa da se lozim na ovakve stvari

hahaha
pa da samo se deca mogu loziti na ovakve stvari ovo je bas decija igra
roboti krvare zato sto imaju ljudsko misicno tkivo
i njihovim misicima je potrebna krv da bi funkcionisali

Da ne bude da me neko nerazume. Nemam ja nista protiv ove igre. Ona je odlicna za mnoge,jednostavno nije za mene. Mnogi ce uzivati siguran sam…

U igrama ja licno volim da igram ono sto u stvarnom svetu nemogu da dozivim,i nemojte ljudi da uporedjujete da li je igra za decu ili za starije. Banalno je.

Podrzavam ovo shto je rekao LionX. Ipak je draz igrice to shto se u njoj deshava neshto shto se ne moze desiti u realnom svetu. A shto se tiche poredjenja da li je dechija ili ne mislim da za tim stvarno nema potrebe. :slight_smile:

Nema potrebe stavljati ih u kategoriju decija ili ne,svaka igra je iskljucivo namenjena deci ,mada video bi neko dete kako bi preslo resident evil kec :slight_smile:

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Kako svaka igra namenjena deci kada na polovini igara piše iznad 18 ?

Pa na ovu ce verovatno pisati 18+, posto je tesko kasapljenje, dakle nije decija :smiley:

Vracamo se na onu nazadnu diskusiju o tome kako su video igre kao medij namenjene samo deci.
Na ovo imam samo jedan komentar, BITCH, PLEASE!

Da li su svi filmovi koji su ikada snimljeni namenjeni samo jednoj publici?
Slicno se odnosi i na animirane filmove, jer 50/60-godisnji ljudi ce u istu kategoriju staviti Pokemon-e i jedan Animatrix.

Umesto da pricate o tome kakav ce gameplay biti, kako ce se prica uklopiti u dosadasnji MG lore, vi pricate o tome da li je ona namenjena deci ili ne. :smiley:

Dobro ljudi budimo realni koja danasnja igra nije “djecija” posto u svakoj ima izmisljenih likova i svakakvih poteza ali su sve tako prokleto zabavne i uzasno dobre pa dajte ljudi ovi ljudi su napravili hitove poput Bayonete i mnogih drugih ove igre prolaze kod svih uzrasta zato palac gore za malo hack n slasha i izvrsne grafike i gameplaya i da ova igra nema nikakve veze s prethodnim MGS-ovima.
P.S Robotima ne curi krv nego njihova tkivo(ko je igro MGS4 zna o cem govorim)isto kao i protagonistu Raidenu. No hard feelings :hi:da:

Ja stvarno ne znam sta vi vidite u ovoj igri…ja nisam nesto opsednut realnoscu igram bas sve i svasta ali brate ovo je too much pa lik skace po raketama i onda macem presec helikopter wtf…jednostavno divim se ljudima koji mogu da svare ove japanske…ne znam kako da nazovem…ovo.Kada su oni upitanju bas malo igara mogu da svarim jednostavno too sick for me bukvalno ne pamtim da sam igrao normalnu japansku igru bez brda gluposti kojima ovaj trailer obiluje mislim da je poslednja takva Enslawed jedna od mojih omiljenih igara.

A i koliko mi je odvratan ovaj glavni lik a jos sa ovom belom kosom i frizurom…mislim da ne bih mogao da ga gledam duze od pola sata a da mi se stomak ne prevrne

Da li je igra za decu sigurno ne govori to da li ima krvi jer mi je ekvivalent ove igre u filmskom svetu Steven Seagal i njegovi dubokoumni filmovi na koje se loze uglavno osobe koje imaju preko 30 godina ._…

jednostavno svako ima svoj ukus
Steven Seagal i ovo cista glupost al ajde
a decko sa belom kosicom je bas lep sta mu fali ja bi ga poljubio