ME 3 - Kako izgleda vaš Commander Shepard

Uskoro nam stiže treći deo koji je ujedno i završnica epske trilogije, jedne od najboljih i najpoznatijih igara ove generacije, Mass Effect. Pošto igra sadrži visoki stepen kastomizacije glavnog lika tj vašeg avatara, a takođe postoji mogućnost igranja cele trilogije sa istim likom, zanima me kako izgleda vaš Commander Shepard, lik u koga gledate evo već 5 godina. Koliko ste bili kreativni, i dal ste napravili bad ass shepparda, dobricu ili vas spasilac cele galaksije izgleda kao Wesley Snipes u filmu Demolition Man.

Svako od nas ima telefon sa kakvom takvom kamerom, tako da sve što je potrebno, pokrenite mass efect, uđite u squad, klik, i postavite vašu sliku.

Zamolio bih članove foruma koji nisu igrali ovu igru da ne troluju temu, kao i igrači koji su uzeli default izgled Shepard-a.

pa da krenemo, za početak moj commander Shepard:

Nice, gresley… :smiley:

Evo ga: Robotnjik Shepard


Da li ja to vidim malo mesanu Paragon i Renegade putanju? :slight_smile:

Moj shepard je onaj osnovni nekako mi je najbolji, a i mrzelo me da pravim :smiley:

Moj je onaj default iz dvojke samo ima one oziljke jer nisam namerno hteo da unapredim med bay…doduse to me je kostalo jednog saborca ali sta sad…

zar samo trojica nas na celom forumu koristi custom likove?

Okacicu cim se dignem iz kreveta :smiley: mene smara default shepard look inace.

Eo ga moj :slight_smile: