Max Payne 3 - DISC 2 problem

U pretrazi nista nisam nasao tako da postavljam novu temu. Pa da pocnemo:

Danas sam zapoceo igru, odigrao disc 1, zatim mi se automatski prebacilo na disc 2 gde odmah krece cutscene. Problem je sto mi igra zapuca u sred istog. Ali samo video zapuca, kad pokusam prekinuti cutscene dole pise “still loading”, sasvim normalno mogu otici na homescreen i sve ostalo, znaci konzola nije zapucala. Igram XPG verziju ripovanu XBC-om i prebacenu FTP-om, kao i sve do sada, medjutim ovo je prvi put da imam problem.

Jel neko naleteo na ovako nesto? Da, sve na xboxu mi je na najnovijoj verziji.

verovatno bug u rip-u nista drugo cim nije zabagovala konzola vec je pukla samo igra onda je do nje, vidi skini poslednji TU ako vec nisi pa probaj onda, ako ne onda drugi rip skines lepo i trebalo bi da ti resi problem

ili da ponovo raspakujes i prebacis drugi disk, moze da se desi da se koruptovao deo igre na HDD, desava se

Imam vec najnoviji TU. Nista ripovacu ponovo iso fajl pa ako ni onda ne bude radilo skinucu novi rip.

To ti je najlakse 30min raspakivanja, pa onda download ako treba. Desilo se meni za jednu igru.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Otpakovao iso opet preko XBC i ovaj put je radilo bez problema, zavrsih igru pred spavanje. :slight_smile:

Moze lock. :slight_smile: