Mass Effect Legendary Edition

E ovo je ono sto sam cekao :grin:

https://youtu.be/-acBAH6Yups

1 Like

Iako nemam naviku da kupujem remastere i da podrzavam tu praksu Mass Effect trilogija je zaista jedna od najboljih stvari koje sam odigrao ikad i radi cu pazariti ovu kolekciju.

Takodje tuzno je i to malo sto ovaj serijal i dalje nema nikakvu konkurenciju vec vise od 10 godina, pa i na ovoj generaciji od izlaska PS4 i X1 jedina prava svemirska avantura (sa akcentom na SP i prici) je Mass Effect : Andromeda , igra koja mozda nije savrsena ali prosto nema nikakvu konkurenciju.

A nov nadolazeci Mass Effect ciji trailer smo videli pocetkom Decembra je za mene trenutno najiscekivanija igra. :wink:

Cek ti nisi igrao ME trilogiju? Daj jbt odigraj to, meni je to jedno od najboljih iskustava prosle generacije, ima svojih mana, pogotovu treci deo ali nije toliko ni bitno, pogotovu iz ugla 2021.

Ako jos i gotivis sci fi, nema sta da cekas, bukvalno sam sokiran da nisi odigrao, znam i neke ljude koji uopste nisu gameri a odigrali su.

Jel ovo ne dolazi na S/X i PS5 sa upgradeom za iste?

Though Mass Effect: Legendary Edition will be forward-compatible with PS5 and Xbox Series X when it launches this year, BioWare currently has no plans for a dedicated next-gen release or an eventual optimization patch

1 Like

Tragikomedija…

Electronic “arts”. :joy:

Ko nije imao prilike zaista bi trebalo da odigra ovo , iako još ne znamo kakav će kvalitet samog “remastera” biti ME trilogija je zaista fenomenalna :blush:

Pošto je Andromeda najgore prošla u serijalu a nemaju pojma da naprave nešto novo onda remaster je majka. Ništa ne radiš a zaradiš dosta para.

Definitivno ću kupiti ali godinu dana posle izlaska tada će cena biti adekvatna za ovako nešto. Pogotovo što i sada mogu svaki deo da igram :smiley:

Mogli bi i Dead Space malo da dignu iz mrtvih. :smiley: Drugar i ja poceli da prelazimo treci deo u co-op i ne mozemo da se nacudimo kako ona igra izgleda, plus one scene kad se leti kroz svemir pa se izbegavaju rusevine itd. Igra dinamicnija nego pola danasnjih gluposti, i to treci deo koji se smatra najgorim u trilogiji iz nekog razloga.

Inace, nazad na temu.

1 Like

Neke stvari je bolje ne dirati…
Bolje da pun gas rade na novom umesto sto siliju stari.

https://youtu.be/De5XyNb5h1I

Dobio danas ovu igru, odnosno sve 3 i 40 DLC. možda me natera da je i probam

3 Likes





Koliko god godina prošlo i dalje me ova igra oduševljava. Na žalost sumnjam da će bioware ikada napraviti igru koja će moći i da priđe 2-3 delu.

4 Likes

Takav BioWare više ne postoji.

Zato i kažem.