MASS EFFECT: ANDROMEDA Official E3 2015 Announce Trailer

https://youtu.be/uG8V9dRqSsw

Hype was unbearable…sve do holiday 2016.

Plus onaj leak je bio TOTALNO legitiman i tacan. Ko ce ceka godinu i po a u ***** materinu. Kad se setim cekanja za ME3, ovo ce bude jos gore.

Zato i mrzim ovakve dogadjaje. Puste gomilu dobrih najava. Od toga na 90% cekas preko 1god. 30% od toga nikada ne ugleda svetlo dana. 40% bude razocarenje i 10% valja necemu.

To jeste. Vecini se nije svidelo. Ali ja sam u onoj manjini koji je odusevljen celom pricom 100% pa i tim krajem, ne bih ga menjao ni za jedan drugi.
Moja jedina zamerka je sto hocu jos, jos, jos… Igrao bih barem jedan godisnje.
Kada vidim kakve gluposti tipa COD, AC izlaze jednom godisnje muka me uhvati.

Nego Marko, kako ona matematika gore radi? :smiley:

Sto? ne treba zbir da bude 100% ako na to mislis.

Vidim i ja :slight_smile:

On topic: ako onih prvih 60 sekundi bude animacija za putovanje i istrazivanje, mogu da se kladim da cem nam svima dosaditi nakon par sati, iako sad izgleda odlicno. Steta samo sto nisu imali vise da pokazu, ali dobro, ima vremena.

Isto kao i sve sto objasnjavaju na dnevniku :), bitan nam je procenat sto valja :wink:

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Ovo je isto in engine footage, a videli smo kako je in engine footage radio za Battlefront, nije sigurno 100% kao igra, ali je verodostojan prikaz igre. Onaj Hoth gameplay KIDA za battlefront.

Dobro, docekace se ME:A, treba witcher 3 da se kompletira, bice SW:BF, bice Fallout 4, ima cime da se popuni vreme.

Mako su vratili, exploraciju galaxije uveliko, good, goooood… Jos neke sitnice da pridonesu atmosferi, i ja sam happy. ME je Sci-Fi primarno, ne neki *****i EA linearni shooter…

“The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.”

Taj fazon. Samo neka bude sto vise price i sifi elemenata. A ko hoce sto moj matori kaze “doom-acinu” evo i to ce da bude! :smiley:

Dobro, ako ne bude nista na Gamescomu i San Diego Comic Conu(na kojem ce biti BioWare) bice za N7 day barem. Mada gledajuci kako su ishajpovali ME3 pa sta je bilo posle, mozda i ne bih voleo toliko da znam o igri pre nego sto izadje. Al opet, sam je pocetak nove price, nema sta da u**** story wise…VALJDA

Gledao sam prvu najavu za Mass Effect, na E3-u 2006-te… E to je bila najava!! Odmah se vidjelo kakva ce igra biti… ME2 je takoder imao odlicnu promotivnu kampanju. Ali su skrivali ko zmija noge informacije o exploraciji. Sjecam se da sam usao u ME2 sa nadom za istrazivanje, zeljno ocekujuci navedeno prvih 16h. Da bih se na kraju, logicno, razocarao… Zasluzili smo pravi ME, cistokrvni nastavak, Sci-Fi serijala.

“The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.”

Pazi sad mogu samo na bolje da idu. Onaj inventar is ME1 se nece ponoviti hahaha. Sto se tice pucnjave i gejmpleja meni je trojka bila vrh, iako su realno utupljeni RPG elementi. Ono kupovanje verzija oruzja (I, II, III itd) mi je islo na zivac, oni modovi za oruzja su bili ok.

Eksploracija se fala bogu vraca i to izgledana na velika vrata. Jos Frostbite 3, lele lele mnogo obecavajuce izgleda. Jedva cekam da jurcam sa novim Makoom po onim planetama.

Sta mi imamo pricat previse o tome kad isto razmisljamo? :smiley: Jedino na [emoji481] hahaha

“The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural.”