Mass effect 3 Extended cut DLC dolazi na ljeto

Na sajtu Reddit postavljenje su informacije koje nam govore da novi DLC za ME3 dolazi na ljeto, te ukljucuje “prosiren kraj, nove scene, te epilog koji bolje objasnjava uticaj Sheppard-ovih odluka na Galaksiju”.

Takodje uz ovaj DLC dolaze, dolazi i novi MP DLC naziva “Earth” koji ce da donese nove mape (koje su bazirane na stvarnim lokacijama), nova 3 oruzja, te 6 novih klasa.

Nove lokacije: Rio, Vancouver i London

Nova oruzja: Piranha assault shotgun, Acolyte pistolj i Typhoon light machine gun

Nove klase: Destroyer, Paladin, Demolisher, Slayer, Shadow i Fury

Originalni tekst- Mass Effect: Extended Cut Product Description Leaked? - IGN

PS. Ako neko odluci da komentarise zbivanja i kraj Mass effect 3 igre, imajte u vidu da sve moguce spoilere stavite u odgovarajuci wrap, da ne bi bilo nervoze :wink:

ja jos nisam pokrenuo ME3. spoiluje li neko nesto, bice belaj

I ja isto, zato sam dodao ovo na kraju :smiley:

I tako na samom kraju ME3 ce te mo… bjkdfby89b 235r9uydsfhn9 h m90mcm2387460 n l;x’\aos,m89236bnm2[lp’\a-8snc943620v.

Eto tako inace super je ovaj DLC da mi malo kraj razjasni jer prvi je … … . … . … … . . … . … . . … . . .

Akrise brate pa sta si ti cekao do sad,necu da ti spojlujem ali igra je keva.Sto se tice dlc-ja mislim da ce ovo dobro doci kad vec nisu usvojili poznatu teoriju koja kruzi netom ,tako da ce bidne super :D.

posao, zena, nema se vremena

Onda je opravdano :D.

Ima li nekog datuma?

Nema datuma, i ovo je rumor (od covjeka koji je najavio prethodni DLC), i kaze da je u pitanju ‘ljeto’…

Pa to su rekli jos kada je krenula cela pobuna o kraju igre… Tako da se nadam da ce to biti leto kada izadje, da nece odlagati…

Uskliknimo s’ljubavlju, DLC Extended cut je najavljen i dolazi 26.06. na PC i Xbox, i na 04.07. na PS3! DLC ce biti tezak 1,9GB, a promjene cete vidjeti ako krenete sa sejvom iz zadnje misije.
Ljudi iz Bioware-a isticu da ce ovaj Extended cut sadrzavati dodatne scene, kao i opsirnije prikaze vasih odluka kroz igru. Za kraj da obradujem sve, DLC je besplatan

Da bampujem, izasao je DLC na Live servisu. Pa posto sam u procesu igranja, sve nove utiske oko kraja igre stavite u spoiler wrap, tako da meni i drugima ne kvarite iskustvo, i da kasnije mogu i ja da ubacim koju zamjerku ili opasku

Znaci jad i beda…toliko su zas**li sa serijalom da sa ovim definitivno nisu mogli da poprave NISTA!!!A takav je i DLC jedno veliko nista, sve isto a dodate scene…a jos gluplje.Upropastise mi omiljeni serijal…Jadni su oni kad su pokvarili a jos gore kad su pokusavali da poprave. :swear:

Nisam jos svukao Dlc, prelazicu igru ponovo kada se slegne za koji mesec.

I meni je Me omiljeni serijal, ali mi nije nista pokvareno, ok je sve odradjeno. Cak stavise, mislio sam da ce Mp da smori igru, ali mi se i mp poprilicno dopao - dobar co-op za koji ukoliko se nadje ekipa pristojnih igraca moze se igrati u nedogled.

ja se polako priblizavam kraju. pre neki dan sam svukao ovaj DLC i sada me lagano ubijate u pojam.

da li da ga brisnem pa da zavrsim “onako kako je iznerviralo masu gejmera” ili da ostane “onako kako i dalje nervira masu gejmera”. koliko sam shvatio, u opticau je “glupo” i “gluplje”, samo je pitanje sta je sta :smiley:

Pa onda cepaj sa DLC-om jer je prosireno glupo.Da nisam video bez DLC-a bilo bi za nijansu bolje…bar tako mislim.U principu nisu nista promenili samo su objasnili…neobjasnjivo…al ajde :slight_smile:
Dakle bolja opcija je “onako kako i dalje nervira masu gejmera” :slight_smile:

Evo i ja sam zavrsio ME3, Paradragon sam bio, nekih 23h igranja, nijsam bas puno lutao sa side misijama. Utisak je da to vise nije ME serijal, sa naglaskom na pricu (ne kazem to kao losu stvar), vec su htjeli da stave naglasak na prezivljavanje i razrusenu galaksiju i u tome su u potpunosti uspjeli, zadnje misije su cista borba za zivot. Borba je dobro uradjena, na momente moze da parira cistokrvnim suterima, na momte zaglupi u potpunosti, ali je sve uradjeno bas po mom ukusu.
E sad, sto se tice diskutabilnog kraja…meni je bio ok. Razumijem kome se nije svidio, ali meni je bio zadovoljavajuci. Mislim da je razlog nezadovoljstva sto su tri kraja gotovo isti. Propustena je odlicna prilika da se u sve uplete religija i mit, ali dobro (klinac na kraju oslovljava naseg junosu kao “The Shepard”, te mu daje mitsku/bozansku notu (poznavanje engleskog je potrebno za razumjevanje razlike Shepard/The Shepard), meni bi kraj bio daleko bolji da se sa tom mislju zavrsila igra, ali onda onaj datapad kaze da ste ‘samo’ legenda (bolje bi bilo da ste kao neko bozanstvo novog ciklusa)
Od mene 9,5/10