Mass Effect 3 Collector's Edition trailer

Tokom jučerašnjeg dana EA je izbacio Mass Effect 3 Collector’s Edition trailer:

https://youtu.be/JOV44CrnvCs

Ekstra izgleda, evo isto to i na slicici :smiley:

Ovo ce morati da se uzme za kolekciju, samo se nadam da nece preci 60-70 e, tako sam se i za Skyrim za ono izdanje sa zmajem nadao, pa ispade 150 e :mad:

Ah pa iskreno nesto mi se bas ova LE verzija i ne cini kao vredna mojih 50-60 Evra, stvarno mi je besmisleno davati pare za neka nepotrebna bonus oruzja, neke skice i sta ti ja znam, mnogo bi vise cenio kad bi neki suvenir tj neku “igracku” stavili unutra, recimo maketu “Normandy” broda , eventualno figuru nekog od likova ili tako nesto.
Uh sad zamisljam zaista bi bio genijalno da mi “Normandy” brod visi na plafonu sobe :wink:

Jbg, takva izdanja kao sto si rekao kostaju oko 150 e :headbang:

Izdanje mi jako lepo izgleda, a posto ovo obicno kosta 50 e, 10-20 e vise za ovo izdanje mi ne igra nista, a volim ove art bookove, a ici ce uz igru i dodatni lik i dlc koji bih kupio u svakom slucaju, i izasao bi me kapiram jos oko 6-8 funti koliko i kostaju dlcovi. Obicno ni ne uzimam dlcove, ali za Me, Dragon age i Elder scrolls nema propustanja nicega :smiley:

Pa i ne kostaju toliko, evo recimo LE za Batman Arkham City sa onom figurom i onim stvarcicama kosta 60-70 Evra, secam se recimo ranije onaj LE za Assassin’s Creed 2 sa figurom Ezia je isto kostao nekih 70-ak Evra…itd.
Ja nisam nikad video tako skup LE (narocito ne na netu), jedino LE neke igre za koji se secam da je bio izuzetno skup je bio onaj Modern Warfare 2 sto su davali neki dvogled uz njega ili sta vec (kostao je nekih 100-120 Evra)