Marvel's Guardians of the Galaxy - Grand Unifier Raker Cinematic

1 Like
1 Like

Nije tako los humor, fino sve to izgleda… Cekamo da vidimo tog rakuna, kome je @n00dle 16 godina modelovao svaku dlacicu i proklinjao dan kada je prebegao u ledenu i dosadnu Kanadu :smiley:

3 Likes

Jaknu nemoj da zaboravis. :smiley:

Tri proklete godine je radio samo rajsferslus. :smiley:

Iskreno meni ovo prelepo izgleda, po meni ovo je mozda i GOTY ove godine, ovo je jedna od onih igara od koje ljudi mozda nemaju prevelika ocekivanja ali bi onako iz senke mogla da napravi pravi bum i oduva sve a verujem da ce tako i biti.
Ono iskreno ni ne ocekujem da igra donese ne znam ni ja sad sta toliko revolucionarno ali definitivno ocekujem jednu lepu, zabavnu i zanimljivu igru, sa zanimljivim i dobrim gejmplejom, dobrom atmosferom, likovima i upakovanu u lepu grafiku i kvalitetnu produkciju.

1 Like

Rekao bih previse optimisticno, vec sada mozemo slobodno reci da je R&C jaci naslov. :smiley:

Iskreno ne znam , nisam igrao R&C (nemam PS5) ali verujem da je odlicna igra, mada isto tako verujem da je malo i overhajpovana zato sto je kao prva prava “velika” igra za PS5, inace na osnovu onoga sto sam video mislim da ce ovo biti i bolje nego Ratchet & Clank, ali zivi bili pa videli.