Marvel’s Guardians of the Galaxy - Official Reveal Trailer (4K) | E3 2021

2 Likes

Super izgleda, ali zasto Starlord nije Pratt? Neki problem sa licencom pretpostavljam, mada ocekivao bih da Marvel ima sva prava…

I need a hero se koristi za dosta projekata, to ti je kad napravis hit!

Pa da bi koristio glumce to dodatno košta. Ne možeš stati samo na Prattu, ide cela ekipa uz to. Marvel ima prava na IP ali ne i na izgled glumca.

1 Like

Ista prica je bila i sa Avangersima. Da su glumci iz filma, prica igre bi bila canon tog univerzuma i bili bi veoma ograniceni sta mogu a sta ne da odrade.

Ovako, igra je univerzum sama za sebe i mogu da idu u kom pravcu zele.

https://www.google.com/amp/s/wegotthiscovered.com/gaming/marvels-avengers-developer-explains-mcu-actors-faces/amp/

1 Like

Da vam kazem, mnogo cudan osecaj najzad videti likove na kojima smo godinama radili razlepljene svuda po internetu :open_mouth:

11 Likes

Odličan posao! Mislim da su ljudi najviše zatečeni jer su očekivali da likovi budu isti/slični onima iz filma.

2 Likes

Jel ovo neka ekspanzija na vec postojece Avengerse ili je punokrvni standalone naslov? Malo sam zbunjen. :thinking:

Potpuno druga igra.

1 Like

Ma da, to je bilo ocekivano. Mene licno ne tangira, mislim da su likovi ok takvi kakvi su, samo je pitanje navike. Mi smo ionako pravili sta nam daju, nije ko da sam ja licno tu puno odlucivao oko dizajna.

Ovo je takodje problem koji smo ocekivali, jer je izdavac isti, Square Enix. Bice zanimljivo nadalje kako ce ljudi dozivljavati igru i koliko ce je dovoditi u vezu s Avengersima. Al to je sad najvise do marketinga, oni valjda znaju svoj posao.

Koliko vidim iz ovog prvog talasa, ubise se od truda da istaknu da je u pitanju singl-plejer kampanja s pocetkom i krajem.

1 Like

@n00dle

Jesi video neki gameplay build? I da li mozes da kazes koliko su u stvari zadovoljan samom igrom? Ili beskrupulozni NDA ne dozvoljava d shareujes bilo sta?

I da, kazes godinama, koliko vam je trebalo?

Pa gde da kaze koliko je zadovoljan igrom pobogu, odmah da izadje u novine :slight_smile: Ne znam ni koliko su im dostupne igrive verzije u produkciji.

1 Like

Ima naravno stvari koje mi se svidjaju i koje mi se manje svidjaju, al sve zajedno najpametnije je da cutim. :zipper_mouth_face: Mislim da je igra super duhovita i da ce savrseno da legne ljudima koji vole Marvelov univerzum. Drago mi je sto nismo napravili nekakvu games-as-service azdaju, to ce nam ici u prilog.

A sto se trajanja radova tice, pa pravimo je otkako sam dobio posao, znaci 4 godine sigurno.

Evo jos da se hvalim, od onoga sto se vidi u trejleru, napravio sam Rakuna i kostim Starlorda, kao i onu Lejdi Helbender sto se nakratko pojavi.

18 Likes

Tvoj je rakun? Pa on je najbolji. :exploding_head:

6 Likes

Odlicna stvar je to sto je igra striktno SP, sto su shvatili gde su zajebali stvar sa Avengersima i sto za razliku od Avengersa nema co-op moda, nema mikrotransakcija i slicnih gluposti , vec jedna punokrvna SP story-driven avantura koja ima uvod, razradu i zakljucaka smestena u Marvelov univerzum , tako da verujem da ce ispasti dobro i da ce u najgorem slucaju ispasti makar jedna solidna igra.

2 Likes

Hvala bogu sto je single, muka mi je od multiplejera u bilo kakvom obliku.

3 Likes

@n00dle

Auuu props za rakuna. I dobro sad stani, nemoj da dobijes pedalu sto nam otkrivas sitnice :joy:

U svakom slucaju, igra se uzima pa kakva god bila mislim da ce ovo biti jedina igra gde cu pogledati credits (a da ima opcija da se preskoci) i ovako cu

image

11 Likes

Vala baš svaka čast, mene je to 3d modelovanje uvek fasciniralo. :smiley: Ako vam zatreba 2d ilustrator i koncept umetnik, šalji oglas. :joy:

2 Likes

Bukvalno ovo, nisam neki comic fan. I ovo sam odgledao jer sam cekao neke druge stvari ali rakun i jakna su mi ostavili najjaci utisak. Jakna jer me podseca na Danteovu iz DMC-a, boja je maltene identicna. Dok je rakun realno najbolji karakter koji nam je prikazan, barem ovako vizuelno.

3 Likes

Ovo izgleda fantastično i daje mi neki Mass effect vibe …

2 Likes