Mali Assassin

Doveo sam kod sebe prosli vikend od zeninog brata klinca od 3,5.godine i igrali malo kinect i mali zaspao i ja krenem malo AC Revelations.Probudio se ja nisam ni skontao i samo u jednom momentu mali poce da vice “pa skoci teco vidis da bezi ubi ga” I naravno pustim ja malog da malo ubija…pokazem mu one skokove pa kako da zove drugare da ubijaju sa njim…nego to je sve uvod na ovo: Oko 11h danas mi zvoni telefon zove me njegov cale i pita sta smo radili prosli vikend? Ja reko sto? Kaze cele nedelje prica hoce kod tece mora da se nadje sa Asijanima i on ga kulirao konta neki deciji fazon…i jutros mu kaze kako ide kod babe za vikend a mali odlepi i kaze pusti me da idem kod Asijana nemoj da oni dodju… i on mu kaze nista od toga ides kod babe…i mali pocne da Zvizdi i pokazuje prstom na Caleta…i sve gleda a ono nigde nista i ode u sobu zamota se u carsaf i prica cale kaze sedim i gledam tv i vidim njega kako prilazi 1m na sat polako samo oci vire i carsafa ide iza mene i pocne da me udara po glavi plasticnim macem i vice Asijani Asijani i da zvizdi…

Tako da sam omiljne kod dece dok kod njihovih roditelja i nisam bas sad posle ovog. Hahahahahh ja se jos smejem…

Auuii imam i ja takvog malog heheehe potpuno znam kako ti je i skontao sam da ic ne treba nasilne igre da mu dajem da igra niti da mu pokazujem, jos su mali i u tom uzrastu shvataju to kao nesto normalno i izaziva im agresivno ponasanje…

Evo juce izjavio da tecu voli najvise :smiley: al ce zato teca da na**** izgleda hehehehe

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

hahahahahahaha ovo ide u nominaciju za post godine

Hahahha ja cim pomislim na to pocnem da se smejem…Jos sam mu obecao da ako bude dobar vodim ga u kafanu na pivo…Mali je bio odlican za vikend pa smo u u nedelju bili na pivu naravno on je pio Bezalkoholno al sam mu rekao da je pravo…ako izleti pred Tatom i mamom da je sa tecom pio pivu u Kaficu ima da me se odrekne rodbina…hahhaha ali pazi Zvizdi i pokazuje na caleta i vristi ASIJANI…hahahahah

Mali zna sta hoce :slight_smile: Makar mu nisi pokazao Dead Space ili tako nesto :stuck_out_tongue:

Ti ces, Danijele, biti dobar otac :smiley:

Hahaha, drzite klinca podalje od nozeva i hladnog oruzja :slight_smile:

hahaha “pa skoci teco vidis da bezi ubi ga”. hahahah mali je kralj.

Hvala naravno da cu biti dobar otac.Vec sam,imam malu devojcicu od 11.meseci.Ima da je naucim svim fazonima kad poraste…ima zet da bude papuca kakve jos nema…:devil

Kažu da je i moj punac to godinama pričao… :smiley:

Evo upravo citam da je palo okupljanje u Novom Sadu… 50:49 – Drugo XBR okupljanje u Novom Sadu Bila sva ekipa osim ovih sto im zene nisu dale…

Izgleda dobar ti punac moram doci na konsultacije… :wink:

Sala naravno nemoj zameriti al natrcao si…hahahahahh

Edit " Uuuu nisam video pa ti si bio…" nista otkazi one konsultacije jbg hmmm ili nisi jbg konfuzna ova recenica gde se ti pominjes.

Haha, nisam bio, i nek si mi rekao… :smiley:

Ne znam dali znas ali imamo i mi jednog takvog ali velikog assassin ovde na forumu, assassin zvani Nemesis. On isto kada je igrao AC:B secam se da je pricao kako se jedno vreme hvatao i skakao kuci po ormarima :D.
@Nemesis legendo :smiley: :wink:

hahahahh stvarno EPIC post!

@predator : navukao se na brotherhood hahaahha