Majin And The Forsaken Kingdom

Moze li neko da mi kaze zasto igra nece da se instalira na HDD, postoji opcija ali kad kliknem na nju pise installation of this game is not supported…ovo prvi put vidim.

Definitivno moze da se instalira, dobio sam je kao novogodisnji poklon juce pa sam je bacio na hard,cak i nesto malo zauzima oko 2,4 gb ako se dobro secam…Definitivno jedna od najlepsih igara trenutno po meni ,mnogo bolja je nego sto sam ocekivao da ce biti …

Zasto li onda ja ne mogu da je instaliram?Da ne treba mozda nesto da se updateuje…mada, to bi valjda doslo uz igru.

EDIT:Evo, sad sam i na gamefaqs procitao da nema instalacije…mada, pitanje je koliko je to pouzdano, mozda je jos neko imao taj problem.

Lol nema sanse da nema instalacije ,juce sam je bacio na hard tako da tu greske nema, igra je original…Sad sta moze biti,recimo mozda je do dashboarda - ja imam kinetik instaliran-sama igra mi nije ponudila nikakav update,ili jednostavno verzija igre koju si skinuo nije ispravna…

Probao sam igru i nije da sam odusevljen,bar za sada. Od grafike sam ocekivao mnogo vise,nekako mi izgleda previse “grubo”,ne znam ni sam kako da opisem. Takodje zamerka mi je i na borbi jer mi izgleda kao da ih neudarim uopste. Nekako mi igra izgleda kao da su je previse zbrzali…a ideja je zanimljiva…