Mafia: Trilogy - Official Teaser

1

I ono najbitnije za veliku vecinu

2 i 3 su po 30$ a trilogija 60$ e sad ono najbitnije i sto nas najvise zanima - kolko ce kostati samo kec i oce li moci da se kupi odvojeno bez ovih sranja ? To ne znamo izgleda …

https://store.playstation.com/en-us/product/UP1001-CUSA03652_00-MAFIATRILOGYLOTB?smcid=web%3Apsn%3Aprimary%20nav%3Asearch%3Amafia%3AMafia%3A%20Trilogy%3A2

2 Likes

40$ je cena za keca

Interesantno. Na PS Store nema keca. 2 i 3 se prodaju po ceni od 29,99 dok je Trilogija 59,99.

Da, zanimljivo…digitalna kopija ne moze da se izabere za ps, a kad se izabere fizicka kopija korpa bude prazna.

Izuzetno cudan pricing, ne znam sta ga tupe, nebitno uostalom samo me prvi deo i interesuje, a za to moramo da cekamo avgust.

Pa možda i nije čudan ako gledamo iz drugog ugla. Možda su ovih 40 dolara za rimejk tu da se kupci da se razmisli, kad već dajem 40 dodaću još 20 pa ću uzeti trilogiju. Nebitno što 90% njih Mafia 3 neće interesovati. Ali će eto dobiti barem remasterizovanu 2ku. Šta znam. I mene iskreno ne interesuje nijedan drugo deo sem keca. Nešto me Mafia 2 remaster nije oduševila. Barem ono što sam video na youtube-u. Ali eto ponavljam, sigurno ću biti ja jedan od tih koji će reći drugu, kad dajem tolike pare, daj da dodamo još 1000 dinara i uzmemo trilogiju :smiley:

3 Likes

Kako ovo dodjavola ima +40GB?

4k teksture verovatno ? a orginal jedva 8gb lol

Katastrofa. Lepse mi deluje na trojci nego ovo :grinning:

Stiglo malopre. Ako sam fan, dajte keca :rofl:

3 Likes

hmmm, da li si vlasnik digitalne verzije?

Da. I to sam kupio kad je bila tipa par dolara.

Remaster mafije 3 je najdebilniji remaster u istoriji remastera.

2 Likes

Ovaj prvi bug je genijalan. Krenuse mi suze od smeha.

1 Like