Mafia 3 će možda biti predstavljena na E3 2015 događaju

Mafia 3 bi mogla da bude predstavljena na E3 2015 gejmerskom događaju sa gejmplej trejlerom. Prema glasinama igra je u razvoju za PlayStation 4, Xbox One i PC platforme. Rik Paskvalone glumac koji daje glas protagonisti u igri Mafia 2 najavio je pre nekoliko meseci da se sprema Mafia 3. Mnogo fanova propratilo je ove vesti sa velikim uzbuđenjem ali od tada nije bilo novih vesti. Kako je E3 tu iz ugla, očekuje se da 2K napravi najavu i demonstrira novi nastavak u serijalu.

Ponovo ćemo imati igru sa otvorenim svetom u vreme prohibicije, izrađenu u Unreal Engine 4 endžinu. Veliki online prodavac Play-Asia je već naveo u svojim listama da će Mafia 3 izaći za PS4 i Xbox One. Radnja ove igre će se dešavati u Luizijani, a biće uključeno kao i prošli put nekoliko karaktera.

Izvor: http://wccftech.com/mafia-3-reveal-coming-e3-2015-set-louisiana-feature-3-characters/

Kada si h8er, plus pratiš samo igre vezane za XO i multiplatforme :smiley: p.s. Mene je vest oduševila, jedva čekam da vidim šta su napravili ovaj put :slight_smile:

I ja sam isto odusevljen, bas me ovo obradovalo sada! Suvise su informacije o 3 karaktera detaljne da bi bile lazne.

Bilo bi odlično kada bi najavili Mafiu 3, sećam se da sam u kecu i dvojci baš uživao. Ali ovo je za sada samo glasina, dok se ne potvrdi (čemu se nadam u narednim danima) ostaje samo to…

Kec je bio epski, vrteo sam ga nekoliko puta na Pc-u, dvojka je bila samo ok.

Samo naslov promenite u “Mozda ce biti predstavljena na E3 sajmu” zato sto u naslovu pise ce biti predstavljena a u teksu mogla bi biti predstavljena , ali opet nista nije sigurno :smiley:

Iskreno vec je stvarno i vreme da najave igru i da imamo malo vise informacija , Luizijana , prestonica dzeza , zanimljiva lokacija , prohibicija takodje , nego malo mi je sad zao jer sam se nadao da cemo videti sta se desilo sa Vitom , nadao sam se direktnom nastavku dvojke s obzirom na kraj iste.

Ja inace imam dobro pamcenje kada su u pitanju igre, unosim se u pricu. Ako ti ja kazem da nemam pojma kakav je kraj dvojke, to ti onda govori kakva je prica. Znaci, nemam predstavu kako se igra zavrsila! Kakav je utisak ostavila na mene, najbolje bi bilo da u potpunosti raskrste sa igrom i naprave nesto potpuno nepovezano sa dvojkom.

EDIT: Sada sam pogledao na YT, da bih se podsetio. Setio sam se i kako je ceo poslednji nivo bio losa kopija poslednjeg nivoa iz prve igre. Tamo je bilo u nekom muzeju, a ovde je valjda u opservatoriji, jel da? A kraj je totalno kliseiziran, kao i cela igra.

Samo da bude vise kao kec i sto manje kao dvojka, meni dovoljno. Uopste mi se nije dopala dvojka zbog prevelike linearnosti.

Meni se to bas i dopalo kod dvojke , sto je igra bila vise na pricu fokusirana, mene jednostavno smara da u igrama radim neke monotone i dosadne side questove po vise desetina puta, koje em dosade posle 1 ili 2 puta , em nemaju nikakvog uticaja na pricu.

Ja volim sto bi strendzeri rekli " story centric" igre.

Ti onda lepo igraj Sims ako ti je zanimljivo da vodis ribu na kuglanje, da glumis taksistu ili da cirkas pivo sa ortacima.

Meni u dvojci sporedne misije nisu nimalo nedostajale , cak sta vise.

Znaci, posto ti nikad ne prelazis igru 2 puta? Ti lepo predjes pirata, ako ti se svidi das 40e za tu igru koju vise nikad neces igrarti?! pametno…

Kupujem na Steamu za 2-3 evra jer zelim da nagradim developere za igre koje su mi se svidele. :wink:

Al si ih nagradio, nemoj vise :wink:

Ne bi oni prodavali za 3 evra da nemaju pozitivnu racunicu iz toga. Dakle, jesam ih nagradio.