Lumia 520 odbila metak i spasila čoveka


Kada smo testirali Nokia Lumia 520 telefon, nismo ni slutili da je baš ovoliko izdržljiv. Inače Nokia 3310 važi za neuništiv uređaj, i u današnje vreme kad tržištem vladaju ipak nešto nežniji konkurenti smatra se da je ovaj model svojevrsni Chuck Norris među mobilnim telefonima. Ipak, sudeći prema vesti koja dolazi iz Brazila ovaj bi mit mogao dobiti i svoj nastavak, a legendarni mobilni istinskog naslednika.

Kako prenose brojni svetski mediji, Nokia Lumia 520 našla se u zadnjem džepu jednog tamošnjeg vojnog policajca koji je bio u poseti svojim roditeljima. Kad je stigao do njihove kuće, naišao je na talačku krizu. Njegovi roditelji su, naime, bili taoci dvojice kriminalaca koji su ih pljačkali.

Videvši čovjeka u uniformi, otvorili su vatru. Policajac je potražio zaklon, a jedan metak ga je pogodio upravo na mesto gde je držao svoj mobilni. Lumia je odbila metak i spasila policajca od povrede. Mobilni je, naravno, uništen, ali je njegov vlasnik prošao bez povrede.

Izvor: Lumia 520 odbila metak i spasila čoveka // IT VESTI

Sent from iPhone 5

Pa onda je bolje da je Novosadski MUP narucio Lumia 520 neko one predskoleske pancire

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

To nisu panciri, vec portikle :slight_smile:

pa kada fizicka spremnost na visokom nivou i svi prolaze testove u kafanama a ne na terenu…

Pazi dobar marketing za Nokia-u hehe :slight_smile:

Čitao sam o ovome prije 2-3 dana…do čitanja sam šprdao druga zato što nosi jedini Nokiu od svih svojih prijatelja koji su na Androidu (mislim taj čovjek je relativno lud, kaže Huawei bolji jači od Samsunga, šta će jadan neuk čo’ek)
Uglavnom…prestao sam ga zezati i otišao sam u Crkvu da ispovijedim grijehe :smiley:

Znači da moj telefon koji je presvučen kevlarom nosim kraj srca kad krenem u grad :smiley:

xexe da @slobex sigurniji si :slight_smile:

Citao sam , davno ne secam se tacno kada, da je nokia X2 spasila zivot liku na slican nacin u Siriji.

Baš htjedoh napisati da nije slučajno novo pokoljenje iz Nokijinog serijala hladnog naoružanja :smiley:
A legendarni K800 Sony Ericssona ? I on je imao tendencije 3310-ke :stuck_out_tongue:

Prije mi liče na one kartonske armore iz američkih filmova kad ljudi odu u one tematske zamke pa se tuku i biju na konjima…ako ste shvatili poentu posta uopšte :smiley:

No,no…posto jedu gude i razne koje mude, onda im trebaju i portikle :smiley: