Lords of the Fallen: Game of the Year Edition announced

City Interactive and Deck 13 have announced that Lords of the Fallen will be getting a Game of the Year Edition next month.

The Game of the Year Edition includes a copy of the game and all previously released DLC: Ancient Labyrinth, The Monk’s Decipher, Demonic Weapons Pack, and Lionheart Pack. Deck 13 is also throwing in some brand new weapons and armor, which will presumably be added to current versions via a patch.

Late last year, executive producer Tomasz Gop revealed that work is already underway on a sequel.

Lords of the Fallen: Game of the Year Edition is set to launch June 26 for PlayStation 4, Xbox One, and PC.

http://www.egmnow.com/articles/news/lords-of-the-fallen-game-of-the-year-edition-announced/

Nekako mi se po komentarima cini da igra nije ispunila ocekivanja. Ovdje ju je samo Akiris igrao koliko se sjecam.

Mislim da je jedan od razloga S*itnuvo DRM i slab marketing.

Igra nije tako losa, kao neki light DS, al nekako dosta siromasniji. Ok za jedno prelazenje, ali NG+ nisam ni pokusao

I dan danas tvrdim da lepse igre nema. Mozda je witcher 3 za nijansu lepsi ali ovo je pravi eyegasm. A sto se same igre tice, ko nije imao zivaca za Souls igre, a uvek ga kopkalo. ova igra ce mu leci ko budali samar

Upravu je Akiris,ja sam jedan od onih sto nemaju zivaca za Souls igre ali ovo sam bez problema igrao i dosta je dobra igra,a sa druge strane oni koji vole Souls verovatno ce se smoriti brzo jer nema toliko izazova…i jako lepo izgleda…

Plus igru vec mozete naci za 10-15 eura pa nije nesto ne znam koliko puno a pruzice finih 20 sati zabave, ne racunajuci NG+

Zasto sam ja mislio da je igra u rangu souls igara po tezini… Bas mi cudno sada kada vidim da je pristupacnija siroj publici.

Prvobitno je reklamirana kao hibrid Dark Souls i Borderlands. Možda ti otud da će imati takvu težinu?

Sent from Despair Academy using Amala Network

Darksidersa*

Ja sam je ekspresno prodao za PS4. Uzasna optimizacija, a i zapocinjanje posle raskosnog Bloodbodne-a je bila kardinalna greska. Witcher 3 daleeeko bolje izgleda.

kupi PC verziju i napanji pa javi :stuck_out_tongue:

Darksiders je tek kasnije spominjan. :slight_smile: Prvo su rekli da je gameplay iz Dark Souls sa Skill tree iz Borderlands :slight_smile: Kada su krenuli gameplay snimci je krenula priča da podseća na Darksiders.

Sent from Despair Academy using Amala Network

Odlicna vest. Nameravao sam da je uzmem ali uvek se nesto isprecilo.

Odlična igra. Probao sam jednom Dark Souls, mučio se sat vremena, i odustao. Ovde nije bilo tako, igra nije prelaka, ali nije ni preteška, taman kako treba. Boss fight ne možete da pređete iz prve, što je po meni odlično, jer tu volim da se malo pomučim, da osetim da je taj protivnik jači od svih ostalih.
Grafika prelepa, mislim da je samo The Witcher 3 lepši, ali ne zaboravite da je takođe i dosta zahtevniji i da je izašao dosta kasnije.

Ako neko hoće da pređe igru na PCju, imam je na Steam nalogu još uvek, nisam prodao, pa mogu da vam ustupim da pređete igru, a možete i da je otkupite.