Lord Of The Fallen - Novi Screenovi

City Interactive has released some fresh Lords of the Fallen screenshots, showing the game’s big, hulking knights going at it. In development at The Deck 13 and helmed by former The Witcher II lead Tomasz Gop, Lords of the Fallen is an action RPG that has been in development for three years and has been referred to as a “next-gen Dark Souls.” Sounds good to us. Have a look at the screens below. Lords of the Fallen is out on next-gen consoles… eventually.

Jedva čekam da vidim gameplay

bog’te maz’o

lepo izgleda
kao sto kazes samo da vidimo gameplay

Interesantna stvar je to da su rekli da bi ovo trebalo da bude kao Dark Souls, znači trial and error sistem, pomešan sa skill tree sistemom kao u Borderlands. Ja to ne mogu ni da zamislim kako bi izgledalo

a baja iz prvog screena ko moj avatar :slight_smile:

U jbt, nisam se toga setio, zaista izgleda… Mozda vidimo Wara u igri? :smiley:

da ja kad sam viddeo prvu sliku prvo mi darksiders pao na pamet
onda kad sam procitao da bi igra trebala biti poput dark souls
krenule mi bale
videcemo prijala bi nam jos jedna igra koja pruza takvo zadovoljstvo

uvek za

I would say Dark Souls, I would say Borderlands in terms of the experience of developing your character. Yes that means trial and error-style gaming, yes that means skill-based gaming and yes that means the game will be hard.

Nadam se da će ispuniti ovo obećanje. A i zaista nam treba više igara kao Dark Souls

Uh jedva cekam :D.Sa koje platforme sve izlazi?

Pc, ps4, xboxone

Kao što je futa rekao, next gen i pc. A sad KAD će izaći je dobro pitanje, s obzirom da rade na njoj već tri godine…

kazu 2014 znaci ima jos vremena

Uuu, ja mislio 2015, u svakom slučaju je interesantna igra, barem tako zvuči

Intervju sa Tomasz Gop-om o Lords Of The Fallen

al bi bilo lepo videti taj gameplay o kojem pricaju :slight_smile:
steta sto ko zna kad cu ja ovo probati
gde sam ja od sledece generacije konzola uf :slight_smile:
u svakom slucaju zelim im sve najbolje i nadam se kvalitetnom naslovu

Rekli su da će pokazati gameplay na E3, ali nisam naišao do sad na njega

pa ovo je intervju sa E3 i pricaju posle odigranog demoa
znaci verovatno iza zatvorenih vrata
jos je rano kako i sam covek kaze treba da udju u alpha fazu
pa verovatno nije za svacije oci :slight_smile:

Mora da mi je to promaklo, sve u svemu, deluje mi interesantno i jedva čekam više detalja

Uh, izgleda odlicno igra. Ako i ne kupim next gen odmah u startu, kao sto mozda i necu, sreca tu je PC. Dobro je sto nece napraviti console ekskluzivu od nje. :slight_smile: