Logitech DriveFX volan

Pa zato sto su fejk! :slight_smile:

Vidim da se pisalo o ovom volanu, da utisci nisu losi a i da je cena relativno povoljna, s’tim sto ga ja nigde ne nadjoh, tj ne po toj ceni koja se pominje (50 evra), pa jel neko zna gde ima da se kupi za taj iznos (odgovor mi mozete slati na PM da se ne bi shvatili kao reklama za firme) interesuje me i joypad za xbox 360 ali ne orginalni, vec neki kompatibilan tj jeftiniji, hvala svima unapred. :cool:

Pa kod Pece covece :smiley:

Ljudi,ima li neko informaciju,gde bih mogao da kupim bilo koji volan za xbox360? Ovaj volan je bukvalno nestao sa trzista,a nisam siguran da se lako nalazi M$-ov onaj od 100e…
Peco,ako imas,reaguj…:slight_smile:

Evo jos uvek nigde nema logitech drive fx za xbox 360, prosto je neverovatno da ga niko nema, kao da trazim volan za sega mega drive, a ne za popularnu-aktuelnu konzolu, ako neko naleti da ga negde ima neka obavezno javi.

Ja gledao za sebe i naleteh u Game-s-u ima…6000din…
Videcu sa Pecom,da li ima jos onih MS-ovih,pa cu dobroooo da razmislim koji cu uzeti…

@prle93

Ja sam danas zvao game-s i oni rekose da ga nemaju, gde si ga ti video ?
Na sajtu im stoji da ga imaju u ponudi, ali ga nemaju na lageru niti znaju da li ce ga uopste vise dobijati.

Pa iskreno,rekao mi je ortak da je video da ima na Uscu,ali ja se nisam majao da idem jer sam video da ima na sajtu,i samim time potvrdio njegovu(valjda tacnu) pricu,ne vidim razlog za laganje…

Nekazem da si lazov, niti sam na to mislio, vec mislim na game-s kome taj volan stoji na sajtu odavno u ponudi, a nikada ga nemaju na stanju, a sto je jos gore ne znaju da li ce ga uopste imati, a sad da trazim ko uvozi logitech za Srbiju, pa da li oni uvoze liniju proizvoda za xbox 360 konzolu, mislim da cu i tu ‘‘mlatiti praznu slamu’’, tako da ako negde slucajno naletim na neki primerak bice super. :tap:

:slight_smile:
Ocigledno se nismo razumeli,mada mi je drago sto mislis da nisam lazov :smiley: kazem,da moj ortak nema povoda za laganje:D

Volan je realno krsh, ali kao prvi moze da prodje, jedino je problem shto nema igara na Xboxu koje imaju dobru podrshku za volan :slight_smile: Mada opet, ako nisi probao pravu kombinaciju volana i igre, ovo je verovatno super :slight_smile:

Pa ni ja ne ocekujem nesto previse od volana za 50e, mada nije ni toliko los, a prvi sledeci je MS wireless wheel koji je dvostruko skuplji, tako da nema mnogo prostora za premisljanje, jedino ako imas da predlozis nesto bolje za 50e ?, a predpostavljam da sa “” ako nisi probao pravu kombinaciju…“” aludiras na Gran Turismo i G25 ili nesto sl. :dada::dada:

Kako driver suptilno serucka.:smiley:

Narode jel neko probao ovaj volan na PC-u? Mislim pošto je USB imam osećaj da bi radio…

Ljudi uspeo sam da nabavim ovaj volan! Tražio sam ga svuda, i kod PekiSe i na sve strane ali nigde ga nije bilo… U Virtual-u u BG sam ga našao al su mu stavili bezobrazno veliku cenu (oko 8000 din.)!!! Na kraju ga sasvim slučajno nađem u jednoj prodavncii u Balkanskoj, kaže lik greškom su ga naručili mislili su da je za PC :slight_smile:

Prvo volanom sam oduševljen! Kvalitet, reakcija na komande, xbox layout tastera itd… Odmah da kažem da se ne tripujem da mi bude sve što “realnije” i tako to, ako hoću da vozim sešću u pravi auto :slight_smile: Al za neke moje gamer-ske prohteve - oduševljen sam! Ima odličnu vibraciju, probao sam sve moje omiljene vožnje na njemu od Dirt-a 2 do NFS-a… A Fortza tek - osečaj je neponovljiv! Sa joypad-a na volan kao da sam prešao iz Fiće u Ferrari!

E da ono što je najbolje je da sam ga probao na PC-u i RADIII :slight_smile: Ladno i bez ikakvih problema! Radi i FF u svim igrama, a što je najbitnije ne trebaju mu driver-i… Samo utakneš USB u PC ili Xbox i vozi miško :slight_smile:

Jedina mala zamerka volana je možda malo manji ugao zakretanja ali ok. Kažem za arkadni sistem vožnje i za zezanje i za cenu od oko 3000 din kolko sam ga platio ovo je extra volan!

Da li ima jos volana u toj radnji ili su imali samo 1 komad, bio bi ti zahvalan da mi posaljes ( PM ) u kojoj si radnji kupio volan ( naziv, telefon ), hvala

Mozda ovo pitanje ne bi trebalo da bude u ovom thread-u, ali ne znam gde drugo da ga postavim.
Danas sam kupila Genius Trio Racer FF koji, navodno, podrzava i xbox osim PS2 i PC-a. Na kablu za povezivanje postoje 3 “kraka”, od kojih je jedan USB, jedan duguljasti (pretpostavljam da je za PS, ali ne mogu to da proverim) i jedan malo veci od USB prikljucka sa nekakvom providnom plastikom preko. Prvo, nigde ne pise preko kojeg od ova tri prikljucka ga treba povezati sa konzolom. Kada se poveze preko USB-a, odradi okretanje volana (pocetna kalibracija kako sam razumela), upali crvenu lampicu i dalje ne reaguje na igru Dirt3 ni na GTA4.
Ceo ovaj moj trud je zbog mog deteta koje zarko zeli da igra igre gde moze da vozi kojesta, a ja nisam dovoljno tehnicki potkovana da mu to omogucim, niti imam u okolini nekoga koga bih mogla pitati.


Evo uspela sam da stavim sliku kabla.

Unapred hvala ako neko moze da mi pomogne.

Na žalost taj kabl nije namenjen za Xbox 360. ‘‘Krak’’ sa providnom plastikom je za stari xbox (xbox classic) a ovaj normalan je napravljen samo za pc zato i ne reaguje.

Hvala puno na odgovoru. To sigurno nisam mogla da znam, a po internetu su krajnje oskudni podaci o tom volanu. Nista, onda ce ici samo na PC.
Pozdrav!

Pozdrav svima. Da li moze neko da napise listu svih volana koji podrzavaju XBOX 360?