Live - prvi put

Po prvi put u zivotu sam se zakacio na Live i sad trazi da apdejtujem konzolu ili me ne pusta dalje.
Kakav je to update i da li smem da ga uradim?
Nakacio sam se preko kompa, a ne direktno sa modema ili rutera, ako to ima neke veze.

Verovatno je update dashboarda ma 2.0.9199.
Slobodno ga updateuj, novi dashboard izlazi tek 26. Oktobra.

Apdejtovao, trajalo nekih 15 minuta.
Valjda je to update koji podrzava flash kao memoriju, nisam dugo apdejtovao.
Da li to sada znaci da mogu da igram instalirane igre iako me banuju?
I da li je neki ban talas u toku trenutno?

Sada pise Xbox LIVE is up and running.
I sta dalje? Kako sada da se zapravo konektujem na Live i odigram nesto?

Ne znam ni dali imam mesec dana gold, ili silver.
Kako to da saznam?

Ideš Join Xbox Live, ako već nisi, onda ubacuješ sve informacije i biraš da li hoćeš da budeš Silver ili Gold.
Uopšte nije teško da se uradi.

Mozda bi bilo pametno da sacekas da prodje 4 novembar,jel se tad ocekuje ban wave.

Ne znam da li cu izdrzati dotle :slight_smile:

A sta najvise djuskate, s kojom igrom da krenem ?
I da li tamo moram da se prijavim sa ovim nickom lvirt da bih bio na gXboxLive listi ovde na Republici ? Rado bih stavio neki drugi jer je ovaj bezveze, ali ako je to jedini nacin onda neka ga.

Pa zavisi kakve igre volis,ako volis pucacine ja bih ti proporucio Bad company 2,Gears of war 2,call of duty mw2…
Ako volis voznje Dirt 2 recimo.

Ovo su vrlo, vrlo, vrlo lepe vesti!

Možeš koji god hoćeš nick, i ubaciš ga pod 360 gamertag u Profile Settings, i pojaviće se na gXboxLive.
Inače, najviše se igra Bad Company 2, a ponekad i Gears of War 2.

Hvala vam na odgovorima.
Recite mi jos samo da li je sa ovim tenutnim apdejtom sigurno da mi se nece zakljucati hard ako me banuju. Bas ne bih da se vracam na igranje sa dvd-a.
I da li se mozda u tom smislu zna nesto i za update koji izlazi 26.-tog ?
Valjda on nece opet da zakljucava.

Nema više zaključavanja HDD-a, budi bez brige!

To, Ninja, hvala!
Inace, uzgred, koristio sam onaj program VAL 2.0, koji mi je “rekao” da nisam flegovan, samo ne znam koliko je pouzdan? FW mi je 1.6, a ne LT, pa sam proverio sa tim programom.

tesko je ako to radis polu pijan i upises za nick ime svoje ljubavi :smiley: i kad se otreznis shvatis da to nikako nisi trebao uradis :smiley:

@lvirt brate samo klikci yes mislim sto se tice update igara i taj prvi update sto te pitao i budi bez brige.probaj neku od tuca tipa tekken 6 ili super street fighter 4 tekken6 ti vise preporucujem STF4smara dok cekas da pocne mech.ili Fifu 10 ako volis fudbal

Pa da sam na tvom mestu,ako vec znaju kada bi otprilike trebao biti Ban-Wave,ja bih cekao.Sta ti je tesko da 3 nedelje ne ides na Live,prelazi neki SP,i posle ides na Live i zzs se! :wink: :smiley:

Da, ali zar ce ban wave trajati samo taj jedan dan - 4 novembar.
Zar nije prosle godine trajao sve od novembra do Nove godine?

Trajao je nekih desetak dana banwave.
Ovo ti prijateljski kažem, sačekaj još mesec dana, neka prođe banwave, zato što ćeš se navući na Live, a onda samo odjedanput ban i nema više Live-a.

I ja ti prijateljski isto kažem. Trajao je neke 2 nedelje (mislim) i posle je još jedan mini-banwave došao kod nove godine. Sačekaj ovaj veći, pa idi na rock out, navućićeš se na Live :rock:

Vazi, poslusacu vas.
Samo se nadam da me nisu flegovali juce, dok sam skidao update :hm
Valjda nisu, uopste nisam isao na Live, nemam ni profil, samo sam uradio taj update.
Trebao sam sa diska, al` ko nema u glavi … :fubar:

O bože mili bre Ivirt :smiley:
Ne banuju oni tek tako, već one koji uveliko igraju, kao neša, ili prle naprimer. Jesam u pravu momci?

Dobro, nisam znao koji im je sistem :smiley:
Sacekacu da prodje ban, samo da kinekt apdejt ne zbrlja nesto sa kacenjem na Live kao sto se prica :rolleyes:

O neeee. To je bila beta. Veruj mi, vrloooo dobro znam.